Практика рекламного тексту

6-25-2017

Практика рекламного тексту 05c51cedb4e3a11e172192e52b866468

У книзі розглянуті основні аспекти роботи над рекламним текстом. На основі головним чином вітчизняного досвіду автор докладно і популярно пояснює, яким чином створюються ефективні рекламні тексти.

Книга розрахована на читачів, які за родом своєї діяльності займаються рекламою в рекламних відділах компаній, засобів масової інформації, рекламних агентствах. Крім того, книга представляє інтерес для студентів і викладачів дисциплін, пов’язаних з рекламою.

Читай також:

Як маніпулювати журналістами»
"У книзі розглядаються основні аспекти організації редакційних повідомлень у пресі, на радіо і телебаченні. Автор докладно і популярно пояснює, що і як потрібно робити працівн..."

Чорний PR: заборонені прийоми нападу і захисту»
"Ми живемо в епоху глобалізації. Але глобалізація – це не тільки всесвітнє управління виробництвом і споживанням, це також і управління свідомістю. Колись невинне додаток до р..."

Практика візуального мислення. Оригінальний метод вирішення складних проблем»
"У цій книзі автор бестселера “Візуальне мислення” розповідає, як впровадити в щоденну практику ефективну методику передачі інформації з допомогою картинок. Всі ін..."

Машина продажів. Системний підхід до активних продажів»
"Будь-який підприємець знає, що відділ продажів – це двигун складної машини під назвою “компанія” та його бездоганна робота – запорука успіху і прибутковості. Але ..."

У рубриці: Книги