Чорний PR: заборонені прийоми нападу і захисту

6-24-2017

Чорний PR: заборонені прийоми нападу і захисту 7851c8adaedc00f34f42e020b53300d3

Ми живемо в епоху глобалізації. Але глобалізація – це не тільки всесвітнє управління виробництвом і споживанням, це також і управління свідомістю. Колись невинне додаток до реклами, технологія паблік рілейшнз (зв’язки з громадськістю) сьогодні дозволяє бізнесменам значно збільшувати кількість споживачів своїх товарів і послуг, а політикам – багаторазово розширити коло виборців. Піар з допоміжного інструменту перетворився в потужну технологію маніпулювання свідомістю.

Які прийоми паблік рілейшнз використовуються в бізнесі і політиці, що нам показують і що від нас приховують, як нами керують і як залишитися вільним від подібних управляючих впливів – про це ви дізнаєтеся з книги. Що можна і потрібно бачити за блискучою мішурою гасел, плакатів, відозв і вітрин, як зберегти незамутненим свою свідомість – про це розповідає автор, наводячи приклади з життя, що протікає тут, поруч. Господарі життя хочуть бачити в нас тільки кероване стадо. Для того, щоб залишатися людиною, потрібно не лише дивитися і слухати, важливо бачити і чути. Цьому вчить книга.

Читай також:

Практика візуального мислення. Оригінальний метод вирішення складних проблем»
"У цій книзі автор бестселера “Візуальне мислення” розповідає, як впровадити в щоденну практику ефективну методику передачі інформації з допомогою картинок. Всі ін..."

Машина продажів. Системний підхід до активних продажів»
"Будь-який підприємець знає, що відділ продажів – це двигун складної машини під назвою “компанія” та його бездоганна робота – запорука успіху і прибутковості. Але ..."

Правила Джобса. Універсальні принципи успіху від лідера Apple»
"Достатньо було б сказати: про Стіва Джобса. І про те, як йому вдалося стати притчею во язицех, прикладом для наслідування і об’єктом заздрості бізнесменів усього світу...."

Медіапланування на 100%»
"В книзі викладено особливості популярних рекламоносіїв, розглянуті основні принципи медіапланування. На основі вітчизняного та зарубіжного досвіду автор докладно і доступно п..."

У рубриці: Книги