Навіщо ми пишемо. Відомі письменники про свою професію

6-8-2017

Навіщо ми пишемо. Відомі письменники про свою професію ed1ade6bca44f53af71f80506d719e35

У цій книжці зібрані історії 20 визнаних у всьому світі авторів. Вони діляться порадами та секретами письменницького ремесла, розповідають про те, що вони люблять у своїй професії, а що – ні. Книга дає відповіді на багато питань про роботу письменника, в тому числі і на головне – навіщо і як автори пишуть.

Російською мовою публікується вперше.

Читай також:

Ідеї на мільйон, якщо пощастить – на два»
"Ідеї витають у повітрі, але до кого вони приходять раніше, комусь пізніше, а до когось не приходять зовсім. Тому створення скарбнички ідей дуже корисне заняття. Конкурс ̶..."

Копірайтинг: за покликом Мережі. З солдатів в генерали»
"Книга присвячена питанням становлення і професійного розвитку копірайтера. В доступній і легкій формі автор на власних прикладах показує багато помилок початківців авторів, р..."

Чорний PR як спосіб оволодіння владою, або Бомба для іміджмейкера»
"Оригінальна назва книги: Черный PR как способ овладения властью, или Бомба для имиджмейкера Ми видаємося в третій раз! Видаємося, незважаючи на розгромні рецензії та критику...."

Стартап без купюр, або 50 і 1 урок, як зробити бізнес в Москві для клієнтів з усього світу»
"Ця книга про героїв нашого стартаперского часу: тих, хто почав свій бізнес у 2010-х, про їх перемоги та поразки, про непростий, але захоплюючий шлях до успіху. Її мета – навч..."

У рубриці: Книги