Копірайтинг: за покликом Мережі. З солдатів в генерали

6-8-2017

Копірайтинг: за покликом Мережі. З солдатів в генерали 3601dfcab4f89bbf5efcd29199e42217

Книга присвячена питанням становлення і професійного розвитку копірайтера. В доступній і легкій формі автор на власних прикладах показує багато помилок початківців авторів, розповідає про професійні секрети копірайтингу, ділиться своїми спостереженнями про фах. Книга буде цікава як вже практикуючим авторам, так і тим, хто тільки вирішив пов’язати своє життя з написанням текстів. Рекомендується широкому колу читачів.

Читай також:

Чорний PR як спосіб оволодіння владою, або Бомба для іміджмейкера»
"Оригінальна назва книги: Черный PR как способ овладения властью, или Бомба для имиджмейкера Ми видаємося в третій раз! Видаємося, незважаючи на розгромні рецензії та критику...."

Стартап без купюр, або 50 і 1 урок, як зробити бізнес в Москві для клієнтів з усього світу»
"Ця книга про героїв нашого стартаперского часу: тих, хто почав свій бізнес у 2010-х, про їх перемоги та поразки, про непростий, але захоплюючий шлях до успіху. Її мета – навч..."

П’ять кроків від менеджера до PR-директора»
"У книзі розповідається про те, як зробити кар’єру в бізнес-PR. Наведені в ній рекомендації підкажуть і новачкові, і досвідченому менеджеру зі зв’язків з громадськ..."

П’ять кроків від менеджера до PR-директора (аудіокнига MP3 на CD)»
"Які складові успіху в цій сфері? Як організувати прес-конференцію? Як правильно написати прес-реліз? Що повинен знати і вміти менеджер по зв’язках з громадськістю? Мари..."

У рубриці: Книги