Чорний PR як спосіб оволодіння владою, або Бомба для іміджмейкера

6-8-2017

Чорний PR як спосіб оволодіння владою, або Бомба для іміджмейкера d7e32010a8ad7666fb2dbc33b07977ce
Оригінальна назва книги: Черный PR как способ овладения властью, или Бомба для имиджмейкера

Ми видаємося в третій раз! Видаємося, незважаючи на розгромні рецензії та критику. Інакше і не могло бути – `чорні піарники`, виведені на чисту воду, всіляко чинять опір освіті всіх інших мас, що мають відношення до виборів, щодо справжньої природи цих виборів.
Як обдурити виборців і як обдурити конкурента, як вивести його з душевної рівноваги і як отримати з нього гроші. Але найголовніше – як перемогти на виборах. У цій книзі зібрані і узагальнені практично всі брудні виборчі технології, а також методи і способи боротьби з ними. Наведені приклади з виборних кампаній, що ілюструють ці технології.
Третє видання суттєво доповнено `новими` технологіями чорного піару, які, втім, теж нейтралізуються.
Заодно ми доповнили та сонник для іміджмейкера.
Книга призначена для широкого кола читачів. Початківцям вона буде підручником, досвідчені піарники дізнаються свою руку в розлитих калюжах соціальної бруду, і, може бути, засоромляться своїх вчинків. Політики нехай задумаються – а чи туди ми йдемо і куди `доїдемо` по такому шляху?

Читай також:

Стартап без купюр, або 50 і 1 урок, як зробити бізнес в Москві для клієнтів з усього світу»
"Ця книга про героїв нашого стартаперского часу: тих, хто почав свій бізнес у 2010-х, про їх перемоги та поразки, про непростий, але захоплюючий шлях до успіху. Її мета – навч..."

П’ять кроків від менеджера до PR-директора»
"У книзі розповідається про те, як зробити кар’єру в бізнес-PR. Наведені в ній рекомендації підкажуть і новачкові, і досвідченому менеджеру зі зв’язків з громадськ..."

П’ять кроків від менеджера до PR-директора (аудіокнига MP3 на CD)»
"Які складові успіху в цій сфері? Як організувати прес-конференцію? Як правильно написати прес-реліз? Що повинен знати і вміти менеджер по зв’язках з громадськістю? Мари..."

Kind Regards. Ділове листування англійською мовою»
"Цитата “Мінімум слів повинен забезпечити максимальну віддачу”. Вміння вести ділову переписку по електронній пошті англійською мовою – одна з ключових компет..."

У рубриці: Книги