Камасутра для оратора. Десять глав про те, як отримувати і приносити максимальне задоволення, виступаючи публічно

7-6-2017

Камасутра для оратора. Десять глав про те, як отримувати і приносити максимальне задоволення, виступаючи публічно bf202d81abe75133785eed9c77650cc6

Багатьом може здатися незвичайним і навіть шокуючим назву книги. Але воно продиктоване не тільки бажанням привернути увагу потенційного покупця. Два базових постулату книги цілком відповідають назві. Перший: важливо не стільки оволодіти набором прийомів впливу на публіку, скільки навчитися отримувати задоволення від власних публічних виступів, бо все, що людина робить із задоволенням, він робить успішно. І навпаки. Другий: оратор вступає з аудиторією в своєрідну “інтимний” зв’язок, в якій він виступає з позиції чоловіка (незалежно від своєї біологічної статі), а аудиторія – з позиції жінки. Значне число прикладів у книзі підтверджує право цієї аналогії на існування.

Основна увага в “Камасутрі для оратора” приділено таким питанням, як придушення заворушення, структура виступу, залучення і утримання уваги аудиторії, зоровий контакт, моторика. Книга написана для тих, хто проводить презентації, виступає на конференціях і семінарах, реалізує себе в політиці та інших сферах публічного життя або готується зробити це в майбутньому.

Читай також:

Перетвори себе в бренд! 50 перевірених способів перестати бути посередністю»
"Сьогодні недостатньо просто робити добре свою справу. Важливо вміло розповісти про це потенційним клієнтам. Том Пітерс – майстер. Його ім’я – глобальний бренд в менеджм..."

Одкровення рекламного агента»
"Кар’єра Девіда Огілві – приклад для наслідування амбітним молодим людям, що прагнуть підкорити вершини будь-якого бізнесу, а його книги – “Біблія” для багат..."

Думай по-крупному і не гальмуй!»
"У своїй новій книзі великий бізнесмен і провокатор Дональд Трамп блискуче розвінчує ілюзії, пов’язані зі світом бізнесу. За Трампу, багатим і знаменитим може стати дале..."

Дрібні ставки. Велику ідею не можна вигадати, але можна відкрити»
"Книга “Дрібні ставки” Пітера Сімса – плід серйозних досліджень. Він провів більше двохсот інтерв’ю з видатними інноваторами у різних областях – від психолог..."

У рубриці: Книги