Ілон Маск планує з’єднати мозок людини з комп’ютером

5-10-2017

Ілон Маск планує зєднати мозок людини з компютером baab5286b0a73786b9addece6a7ce879
Про це повідомляє The Wall Street Journal. Для роботи над концепцією нейронного мережива була створена компанія Neuralink. За словами пана Маска, така система зможе передавати повідомлення з мозку у комп’ютер безпосередньо і спрямована на посилення можливостей людського мозку за рахунок створення додаткового шару цифрового розуму. Таким чином, людина не відстане в розвитку на тлі штучного інтелекту і зможе йти в ногу з його удосконаленням.Вперше про нової технології Ілон Маск розповів на конференції Recode’s Code в минулому році. Тоді він сказав, що така комп’ютерно-мозкова система буде представляти собою симбіоз з машинами».

На Всесвітньому економічному форумі в Давосі голови технологічних компаній обговорили проблему критики з боку суспільства у зв’язку з поширенням штучного інтелекту і впливу цього процесу на ринок праці. Більшість з них вважає, що розвиток штучного інтелекту не тільки скорочує робочі місця, але і створює нові, проте вони визнають, що суспільство і держава повинні реагувати на виникаючі у зв’язку з цим проблеми.

Читай також:

5 хороших якостей, які завадять зробити кар’єру»
"Більшу частину свого життя ми проводимо на робочому місці. Товаришів по службі ми бачимо частіше, ніж друзів, а керівництво — частіше, ніж батьків. Тому ми хочемо справити хо..."

Як фото в соцмережах впливають на самооцінку»
"Як відзначають експерти, жінки більш схильні порівнювати себе з подругами, ніж з жінками, яких бачать в рекламі по телевізору тощо. І коли це відбувається в соцмережах, то по..."

Як зрозуміти, що пора звільнятися?»
"Але як вчасно зрозуміти, що настала не «чорна» смуга в кар’єрі, а просто прийшов час приймати кардинальні рішення і шукати щось нове, щось краще? Про це – у новому мате..."

Uber і інші компанії Силіконової долини звинувачують у дискримінації жінок»
"Uber очима жінкиВсе почалося з поста колишнього інженера Über Сьюзен Фаулер в її власному блозі. Пост називається Рефлексії після дуже дивного роки роботи у Über. Фаулер опис..."

У рубриці: Статті