Кевін Костнер в рекламі швидкісних поїздів TGV

5-23-2017

Кевін Костнер в рекламі швидкісних поїздів TGV 3e200ce38d0e565651cac2ab059b5907
Поїзди французьких залізниць SNCF стали їздити ще швидше. Тепер потяг TGV подолає відстань від Парижа до Бордо не за 3 години 15 хвилин, а всього за 2 години 4 хвилини. Але виникає питання: чи встигнуть пасажири подивитися в дорозі фільм? Якщо TGV прискорилися, Голлівуд повинен сповільнитися.

Героїня ролика, цілеспрямована Валері, вирішує втрутитися в знімальний процес нового фільму Кевіна Костнера. Вона рішуче викреслює нудні діалоги і позбавляється від зайвих сцен. Роздратований Кевін Костнер врешті-решт погоджується змінити сценарій. За креативну ідею відповідало агентство Buzzman.

За матеріалами http://www.sostav.ru/

Читай також:

Balenciaga зняли рекламу на тлі килима»
"Balenciaga опублікував рекламну кампанію колекції осінь-зима 2017, представленої на Паризькому тижні моди в березні. Над нормкор-знімками, що нагадують домашню зйомку на тлі ..."

IKEA перетворила свої знамениті сині сумки в трансформери»
"Ідея зробити з своїх сумок трансформери з’явилася у маркетологів компанії після гучної історії з брендом Balenciaga, випустив дорогу копію синьою сумки Ikea в квітні. Т..."

Кріштіану Роналду знявся в ролі бедуїна в новій рекламі»
"Футболіст Кріштіану Роналду зіграв роль бедуїна в новій рекламі єгипетської компанії, що спеціалізується на виробництві металу Egyptian Steel. Ролик португалець виклав у своє..."

Asics допоможе підібрати взуття з допомогою реклами»
"Якщо раніше правильний аналіз стопи робили тільки в спеціальних салонах, то тепер це може зробити будь-який з допомогою дуже простої технології: принт з рекламою Asics зробле..."

У рубриці: Новини