Креативщики підібрали музику на всі випадки життя

5-23-2017

Креативщики підібрали музику на всі випадки життя 05927b2220f5c6fce20b608884ee5b6b
Британське агентство Above & Beyond реалізувало нову рекламну кампанію для музичного сервісу Amazon Music Unlimited. Креативщики вирішили довести, що з 40 мільйонів пісень знайдеться музика для будь-якого моменту вашого життя.

В рамках кампанії вийшли 20-секундні ролики з різними ситуаціями. Собака насолоджується поїздкою в машині, діти об’їдаються морозивом, а кіт скидає речі з полиць. У кожному ролику звучить своя, ідеально підходить до моменту пісня. Руйнівну діяльність кота, наприклад, ілюструє «Anarchy in the U. K.» панк-групи Sex Pistols.

Рекламні ролики, що нагадують забавні короткі відео з YouTube, транслюватимуться в соціальних мережах. В рамках кампанії вийде також реклама на радіо.

За матеріалами http://www.sostav.ru/

Читай також:

Кевін Костнер в рекламі швидкісних поїздів TGV»
"Поїзди французьких залізниць SNCF стали їздити ще швидше. Тепер потяг TGV подолає відстань від Парижа до Бордо не за 3 години 15 хвилин, а всього за 2 години 4 хвилини. Але в..."

Balenciaga зняли рекламу на тлі килима»
"Balenciaga опублікував рекламну кампанію колекції осінь-зима 2017, представленої на Паризькому тижні моди в березні. Над нормкор-знімками, що нагадують домашню зйомку на тлі ..."

IKEA перетворила свої знамениті сині сумки в трансформери»
"Ідея зробити з своїх сумок трансформери з’явилася у маркетологів компанії після гучної історії з брендом Balenciaga, випустив дорогу копію синьою сумки Ikea в квітні. Т..."

Кріштіану Роналду знявся в ролі бедуїна в новій рекламі»
"Футболіст Кріштіану Роналду зіграв роль бедуїна в новій рекламі єгипетської компанії, що спеціалізується на виробництві металу Egyptian Steel. Ролик португалець виклав у своє..."

У рубриці: Новини