Фіолетова корова. Зробіть свій бізнес видатним!

6-20-2017

Фіолетова корова. Зробіть свій бізнес видатним! 1b2ec017ef98a4c9eef0e1261ce6f57b

У цій аудіокнизі Сет Годін, американський гуру маркетингу, поділиться з вами своєю запальною ідеєю Фіолетової корови. Чому фіолетовою? Тому що повсякденність – це нудно і нецікаво! Домогтися уваги споживача на сучасному ринку можна, тільки виділяючись особливими, дивовижними продуктами – Фіолетовими коровами. Ви змогли б пройти повз Фіолетової корови? Ось і ваші споживачі не зможуть.

Ви дізнаєтеся, як створити, виростити і правильно доїти свою Фіолетову корову! Станьте фіолетовими!

Читай також:

Управління продажами»
"Потрібно збільшити продажі? Шукайте рішення у книзі “Управління продажами” – безсумнівно, найкращою інструментальної книзі про організацію продажів. У ній є все: ..."

Ідеальний пітч. Революційний метод укладання великих угод»
"Автор стверджує, що ідеальний пітч (презентація якої-небудь ідеї зазвичай з метою отримання фінансування) – зовсім не мистецтво, а скоріше наука. Використовуючи результати но..."

E-mail маркетинг. Вичерпне керівництво»
"Електронні розсилки як маркетинговий інструмент мають свої особливості: зазвичай широке охоплення, але не завжди високий відгук: часто їх навіть не читають. Що можна зробити,..."

Партизанський маркетинг. Прості способи отримання великих прибутків при малих витратах»
"Партизанського маркетингу не вчать на заняттях з маркетингу, про нього не пишуть у звичайних підручниках, його не застосовують рекламні агентства, і він невідомий більшості в..."

У рубриці: Книги