Партизанський маркетинг. Прості способи отримання великих прибутків при малих витратах

6-19-2017

Партизанський маркетинг. Прості способи отримання великих прибутків при малих витратах 786054eb980fe8776764a156eb78f001

Партизанського маркетингу не вчать на заняттях з маркетингу, про нього не пишуть у звичайних підручниках, його не застосовують рекламні агентства, і він невідомий більшості ваших конкурентів – тим і гарний, впевнений Джей Левінсон. У вас в руках книга № 1 по партизанському маркетингу. Якщо ваш бюджет на маркетинг обчислюється тисячами рублів, а не мільйонами, обов’язково прочитайте її.

Читай також:

Восьмий навик. Від ефективності до величі»
"У сучасному світі ефективність стає обов’язковою для людей і організацій. Однак, щоб виживати і процвітати, виділятися серед інших і вести за собою в новій реальності, ..."

Як продавати рекламу, або Порятунок плану продажів в кризу»
"Щоб стати продавцем реклами, їм потрібно народитися – або прочитати цю книгу! Вона містить чіткий алгоритм дій і практичних інструкцій про те, що робити рекламному агенту в у..."

100% бренд. Як продавати щастя»
"Автор – молодий талановитий копірайтер, журналіст, консультант з реклами та PR. Він з тих, що залишаються за кадром телевізійних роликів, газетних публікацій і навіть, що при..."

Час діяти. Як зробити світ кращим, використовуючи силу соціальних медіа»
"Саймон Мэйнуоринг, експерт в області соціальних медіа, пропонує компаніям принципово новий підхід до ведення бізнесу. У своїй книзі він пояснює, як спираючись на могутність с..."

У рубриці: Книги