Ідеальний пітч. Революційний метод укладання великих угод

6-20-2017

Ідеальний пітч. Революційний метод укладання великих угод e43fe3e9918b264adaf1c4cf9f601901

Автор стверджує, що ідеальний пітч (презентація якої-небудь ідеї зазвичай з метою отримання фінансування) – зовсім не мистецтво, а скоріше наука. Використовуючи результати новітніх досліджень в області нейропсихології і приводячи нетривіальні приклади з власної практики, Клафф пояснює, як наш мозок насправді приймає рішення і реагує на спроби щось йому “продати”. Озброївшись цими знаннями, ви отримаєте повний контроль над процесом проведення вашої презентації.

Читай також:

E-mail маркетинг. Вичерпне керівництво»
"Електронні розсилки як маркетинговий інструмент мають свої особливості: зазвичай широке охоплення, але не завжди високий відгук: часто їх навіть не читають. Що можна зробити,..."

Партизанський маркетинг. Прості способи отримання великих прибутків при малих витратах»
"Партизанського маркетингу не вчать на заняттях з маркетингу, про нього не пишуть у звичайних підручниках, його не застосовують рекламні агентства, і він невідомий більшості в..."

Восьмий навик. Від ефективності до величі»
"У сучасному світі ефективність стає обов’язковою для людей і організацій. Однак, щоб виживати і процвітати, виділятися серед інших і вести за собою в новій реальності, ..."

Як продавати рекламу, або Порятунок плану продажів в кризу»
"Щоб стати продавцем реклами, їм потрібно народитися – або прочитати цю книгу! Вона містить чіткий алгоритм дій і практичних інструкцій про те, що робити рекламному агенту в у..."

У рубриці: Книги