Fiat Professional назвав Чака Норріса обличчям бренду

6-4-2017

Fiat Professional назвав Чака Норріса обличчям бренду 00d7a4b1476b68030a9d60da75c0b5b8
Автовиробники нерідко залучають зірок кіно і шоу-бізнесу до реклами своєї продукції, але Fiat Professional перевершив усіх. Їм вдалося роздобути Чака Норріса, хоча кожен інтернет-користувач, який прочитав хоча б кілька фактів про Чака Норріса, знає, що це скоріше він отримав Fiat Professional.

Як би там не було, а знаменитий голлівудський актор, майстер бойових мистецтв і невичерпне джерело інтернет-мемів візьме участь у рекламній кампанії комерційних автомобілів Fiat і виступить в якості посла бренду.

В італійській компанії, схоже, прекрасно розуміють, чиєю допомогою заручилися. В офіційному повідомленні йдеться, що з тих пір, як в Мережі з’явилися «Факти про Чака Норріса», він став «культовим героєм інтернету і справжнім веб-феноменом». Значить, Fiat Professional усвідомлюють, що їх нове обличчя бренду ховає під бородою третій кулак.

За матеріалами http://www.motormania.com.ua/

Читай також:

Скейтборд з штучним інтелектом»
"А якщо він сам навчить вас на ньому кататися? Підлаштується під ваш індивідуальний стиль їзди? Не буде рухатися з місця, коли на нього ніхто не стоїть, і світитися в темряві ..."

Pepsi запустив рекламний ролик з Ріапобой в підтримку нового продукту»
"В підтримку лонча нового продукту був створений відеоролик за участю соліста групи Ріапобой Дмитра Шурова. Відомий український оператор Євген Креденцер зняв офіційний ролик з..."

Результати кампанії “Цифрове перетворення Черкаської області”»
"Метою кампанії є підвищення інвестиційної та туристичної привабливості регіону за допомогою сучасних інтернет-інструментів. В рамках кампанії ми створили спеціальний сайт ..."

Піарник Трампа подав у відставку»
"Директор з комунікацій Білого дому Майк Дубке подав у відставку через 3 місяці після свого призначення. Він зазначив CNN, що подав заяву про відставку 18 травня, але йому зап..."

У рубриці: Новини