Результати кампанії “Цифрове перетворення Черкаської області”

6-3-2017

Результати кампанії Цифрове перетворення Черкаської області 304cf58fefdc2c36e932c2a6c6d6aef8
Метою кампанії є підвищення інвестиційної та туристичної привабливості регіону за допомогою сучасних інтернет-інструментів.

В рамках кампанії ми створили спеціальний сайт “Подорожуй по Черкаській області”, де зібрана інформація про найбільш цікавих для туристів місцях в Черкаській області. На сайті можна знайти багато корисної інформації, включаючи 3D-тури з таких перлин області, як Національний дендрологічний парк “Софіївка”, Національний історико-культурний заповідник “Чигирин”, Шевченківський національний заповідник у Каневі і Букській Каньйон.

За допомогою опції “Сплануй подорож” на сайті можна легко скласти маршрут цікавою місцях області, поділитися або запросити друзів приєднатися. Крім того на сайті “Подорожуй по Черкаській області” можна знайти вже готові маршрути по самим цікавим локаціях області із зазначенням контактної інформації, загального відстані, необхідного часу і карти маршруту.
Результати кампанії Цифрове перетворення Черкаської області f126d6847d1880627c831bd0b7495c98
В рамках кампанії також створено Інтерактивний реєстр екологічних проблем Черкаської областиhttp://ck.ecoukraine.org, де можна не тільки побачити на карті регіону найбільш серйозні екологічні проблеми і порушення, але і самостійно додати інформацію про проблеми у своїй місцевості. Користувачеві потрібно лише зробити фотографію смартфоном або планшетом, відзначити місце, де був зроблений знімок на Картах Google, і відправити запит на веб-сайті. Система на сайті створює офіційне звернення до державного органу, а також моніторить стан запиту, а користувач може стежити за реакцією природоохоронних органів в режимі онлайн.

Крім того, на Google Play доступно мобільний додаток EcoInspector, де користувачі можуть додавати інформацію про екологічні проблеми свого регіону України, а система проконтролює процес реального їх вирішення.

Важливою складовою кампанії стала серія освітніх проектів для представників місцевого самоврядування, малого та середнього бізнесу, для державних службовців, викладачів і студентів з основ цифрової грамотності і безпеки в Інтернеті. Також для місцевих журналістів був проведений семінар з питань свободи слова спільно з Freedom House. Місцеві студенти та спільнота Локальних Гідів Google взяли участь у квесті по Черкасам, однією з цілей якого було визначення об’єктів і ступеня доступності для людей з обмеженими можливостями, що отримало відображення на Картах Google.

Дана кампанія є частиною проекту Google “Цифрове перетворення регіонів України”.

За матеріалами прес-релізу

Читай також:

Піарник Трампа подав у відставку»
"Директор з комунікацій Білого дому Майк Дубке подав у відставку через 3 місяці після свого призначення. Він зазначив CNN, що подав заяву про відставку 18 травня, але йому зап..."

Lacoste зняв ролик про вічне кохання»
"За сюжетом, головні герої стикаються на пероні, але зустрітися знову вони зможуть лише через майже сто років. Єдина річ, яка майже не змінюється всі ці роки — фірмове бежеве ..."

Освіжений реліз THINKMcCANN для освеженного «Квас Тарас Білий»»
"Цього літа. На всіх тусовках країни. Патимейкер освіження, гуру смаків, сенсей по приготуванню фантастичних літніх коктейлів – Освіжений Мен та його вірний друг «Квас Тарас Б..."

Nike випустив колекцію на підтримку ЛГБТ»
"Спортивний бренд Nike вирішив підтримати ЛГБТ-співтовариство і випустив райдужну колекцію одягу Be True. Футболки з написом «Рівність», яскраві кросівки, кольорові шкарпетки ..."

У рубриці: Новини