Піарник Трампа подав у відставку

6-2-2017

Директор з комунікацій Білого дому Майк Дубке подав у відставку через 3 місяці після свого призначення. Він зазначив CNN, що подав заяву про відставку 18 травня, але йому запропонували залишитися до кінця зарубіжної поїздки президента. Приводом для звільнення він назвав особисті причини. У зверненні до своїм друзям і колегам він визнав, що йому «було дуже приємно працювати пліч-о-пліч з відділами комунікацій і пресою». Дубке приєднався до адміністрації Білого дому в лютому, його привів Шон Спайсер, який виконував обов’язки прес-секретаря та директора з комунікацій. Призначення Дубке була зустрінута критикою, так як у Білому домі говорили, що воліли б ветерана з передвиборчої кампанії Пана Міллера. Джерела зазначають, що слід чекати подальших перестановок в адміністрації.

Піарник Трампа подав у відставку 8b0cae3e079a02edd75b942b4b0d33e9

Читай також:

Lacoste зняв ролик про вічне кохання»
"За сюжетом, головні герої стикаються на пероні, але зустрітися знову вони зможуть лише через майже сто років. Єдина річ, яка майже не змінюється всі ці роки — фірмове бежеве ..."

Освіжений реліз THINKMcCANN для освеженного «Квас Тарас Білий»»
"Цього літа. На всіх тусовках країни. Патимейкер освіження, гуру смаків, сенсей по приготуванню фантастичних літніх коктейлів – Освіжений Мен та його вірний друг «Квас Тарас Б..."

Nike випустив колекцію на підтримку ЛГБТ»
"Спортивний бренд Nike вирішив підтримати ЛГБТ-співтовариство і випустив райдужну колекцію одягу Be True. Футболки з написом «Рівність», яскраві кросівки, кольорові шкарпетки ..."

Vandog Agency і Орісіл-Фарм перезапустили препарат, Атоксіл»
"Vandog Agency створило нову глобальну стратегію і комунікаційну платформу: «Сорбент майбутнього вже сьогодні», в рамках якої відбувся редизайн упаковки, запуск нової форми і ..."

У рубриці: Новини