Pepsi запустив рекламний ролик з Ріапобой в підтримку нового продукту

6-3-2017

Pepsi запустив рекламний ролик з Ріапобой в підтримку нового продукту d03f94bdd352fc24871a850d0a8e7b77
В підтримку лонча нового продукту був створений відеоролик за участю соліста групи Ріапобой Дмитра Шурова. Відомий український оператор Євген Креденцер зняв офіційний ролик з одного дубля.

Дмитро Шуров виконав свій хіт «Родимки» з вуличним гітаристом біля станції метро «Золоті ворота». Для десятків очевидців виступ виглядало як випадковість. Коли Едгар Вінницький, учасник шоу «Голос країни», заспівав перші рядки «Родимок», з натовпу слухачів вийшов сам автор пісні – Дмитро Шуров. Едгар – фанат групи Ріапобой. Завдяки бренду Pepsi втілилася мрія заспівати з улюбленим артистом.

Спершу при появі зірки вуличний музикант трохи розгубився, але продовжив грати. Під оплески дует доспівав хіт і зробив кілька селфи. Український блогер Олександр Барабошко, відомий під псевдонімом Krus Krus, виклав в інтернет лайв-трансляцію події. Далі репостить і поширювати ролик почали самі користувачі.

Для класного концерту тобі не потрібна сцена, головне – це бажання. Так говорить нам у ролику Pepsi. Це повідомлення співвідноситься з позиціонуванням нового продукту Pepsi в чорному дизайні – для максимального смаку не потрібен цукор. А для ефективної кампанії не потрібно нічого, крім гарної ідеї.

Вокал: Дмитро Шуров, Едгар Вінницький
Реалізація: EngineComms (Креативний директор: Олексій Смєхов; Копірайт: Оксана Гончар; PR та промо: Ілона Степанова, Сергій Рапп, Аліна Громова, Ксенія Чопенко, Дарина Чепінога)
Режисер: Олексій Горшков
DOP: Євген Креденцер
Локація: Золоті ворота

За матеріалами прес-релізу

Читай також:

Результати кампанії “Цифрове перетворення Черкаської області”»
"Метою кампанії є підвищення інвестиційної та туристичної привабливості регіону за допомогою сучасних інтернет-інструментів. В рамках кампанії ми створили спеціальний сайт ..."

Піарник Трампа подав у відставку»
"Директор з комунікацій Білого дому Майк Дубке подав у відставку через 3 місяці після свого призначення. Він зазначив CNN, що подав заяву про відставку 18 травня, але йому зап..."

Lacoste зняв ролик про вічне кохання»
"За сюжетом, головні герої стикаються на пероні, але зустрітися знову вони зможуть лише через майже сто років. Єдина річ, яка майже не змінюється всі ці роки — фірмове бежеве ..."

Освіжений реліз THINKMcCANN для освеженного «Квас Тарас Білий»»
"Цього літа. На всіх тусовках країни. Патимейкер освіження, гуру смаків, сенсей по приготуванню фантастичних літніх коктейлів – Освіжений Мен та його вірний друг «Квас Тарас Б..."

У рубриці: Новини