Соланж і Снуп Догг розповіли про роль джинсів levi’s 501 в сучасній культурі

5-3-2017

Соланж і Снуп Догг розповіли про роль джинсів levis 501 в сучасній культурі eab7e959c5707439b9e2c1fe3e86d60c
Levi’s представила документальний фільм про те, як джинси levi’s 501 пов’язані c музичною культурою. У зйомках взяли участь Соланж Ноулз, Снуп Догг, стиліст Карла Уелч, співачка Кіло Кіш та інші.

«Музиканти — як супергерої. Бетмен, Супермен — всі вони носять плащі і костюми, так? А гангста-репери носять 501-е джинси», — розповідає Снуп Догг. Соліст групи The Black Lips Коул Олександр відео показує, як правильно використовувати відбілювач і підпалювати джинси для вінтажного ефекту.

Ролик приурочений до дня народження джинсів: 501-ю модель запатентували 20 травня 1873 року.

За матеріалами:https://www.buro247.ru/

Читай також:

Кендалл Дженнер в яскравій рекламі нижньої білизни»
"На цей раз Кендалл стала обличчям нової колекції бренду La Perla. Автором концепції зйомки виступила креативний директор бренду Джулія Хаарт. На знімках, які вже поширилися п..."

Свідки останнього тижня до зарплати в рекламі OTP Bank»
"Ви напевно помічали таких людей. Які раптом різко змінюються: стають відлюдниками, відмовляються від звичного способу життя, немов потрапили в секту. Напевно помічали, тому щ..."

Кілька книг за Одесу»
"Прагнучи відтворити у своїх житлових будинках натуральну грецьку естетику, девелопери прийшли до мудрого рішення — що тільки oldschool’ва добротна книга понесе на собі ..."

Київстар досліджував, як українці кажуть про кохання»
"Київстар, спільно з аналітичною компанією InMind, напередодні Дня Святого Валентина провів онлайн-опитування і дізнався, часто українці говорять про любов. Згідно з даними до..."

У рубриці: Новини