Lufthansa створила величезну сходи в небо мюнхенському аеропорту

6-30-2017

Lufthansa створила величезну сходи в небо мюнхенському аеропорту ffa529747fbf0ceda3cf0172205c062c
Конструкція зовнішньої реклами складається з величезного суперсайта площею 2100 квадратних метрів і займає майже всю східну стіну терміналу, куди піднімається червона смуга у вигляді килимової доріжки довжиною 143 метра і шириною 3 метри, повідомляють у прес-службі авіакомпанії.

Таким чином креативщики з німецького агентства Kolle Rebbe рекламують авіакомпанію Lufthansa. На величезному постері зображений новий Airbus A350, який нещодавно поповнив авіапарк перевізника, і запрошує до польоту напис.

Як зазначили в Lufthansa, кампанія створювалася з метою досягти «wow-ефекту», і це на даний момент найбільша конструкція зовнішньої реклами в Німеччині. Інсталяція розміщена на терміналі 2 в Munich Airport Centers, де буде перебувати до кінця вересня.

За матеріалами https://adindex.ru/

Читай також:

Adidas випустили лімітовану серію кросівок з фільму «Підводна життя»»
"Особливі шанувальники і раніше могли придбати розфарбовану вручну версію, але цей реліз зроблений офіційно брендом в ексклюзивній коробці...."

Японці вбудували дезодорант в вішалку»
"Мова йде про спеціальних вішалах з вбудованою системою дезодорування. За словами виробників, вона допоможе позбутися запаху поту, тютюну або їжі. Щоб почистити пальто, куртку..."

Компанія Google взялася за рекламу у віртуальній реальності»
"Advr – це експеримент, покликаний з’ясувати, як відеореклама могла б працювати у віртуальній реальності. Фахівці проекту створили кубоподобный формат, який дозволить за..."

У кожного свій шлях»
"Мережа АЗС UPG: За кожним бізнесом стоїть його душа. Без душі, без філософії не вдасться побудувати щось по-справжньому велике. У цьому відео ми розкриваємо свою душу. Вона &..."

У рубриці: Новини