Бізнес в Instagram. Від реєстрації до перших грошей

6-13-2017

Бізнес в Instagram. Від реєстрації до перших грошей 797632afd8c1d0b8570155c9bdf5621dInstagram, з’явившись у жовтні 2010 року, за 5 років має мільйони шанувальників у всьому світі. Ідеальний інструмент для самовираження, Instagram не тільки дозволяє користувачам розповісти світу про свої досягнення, але й може стати відмінним майданчиком для старту або просування бізнесу. Існує безліч способів заробити на цій соціальній мережі. Про кращих з них дуже детально, максимально доступно та з наочними прикладами розповідає на сторінках цієї книги SMM-гуру, журналіст і письменник Артем А. Сенаторов.
3-е видання.

Читай також:

Маркетинг на 100%. Ремікс. Як стати хорошим менеджером по маркетингу»
"Книга “Маркетинг на 100%” була номінована в 2003 році на “Книгу року” (розділ “Ділова література”). У 2003, 2004 і 2005 роках була визнана..."

Інтерв’ю з PR-радником»
"Ця книга – не теоретичні викладки з курсу “Public Relations”, а практичне керівництво. Автор ділиться з читачами своїм багатим досвідом роботи в галузі журн..."

Міфодизайн: комерційні і соціальні міфи»
"Книга присвячена глибокому осмисленню традиційної тематики соціальної міфології в новому оригінальному ракурсі. Соціальний міф є тим середовищем, з якої виникають і в якій іс..."

Маркетингова машина. Менеджер стає директором»
"Ця книга про те, як стати кращим директором по маркетингу. “Маркетингова машина. Менеджер стає директором” – нова, значно доповнена, версія керівництва до д..."

У рубриці: Книги