Інтерв’ю з PR-радником

6-13-2017

Інтервю з PR радником 42a939363e6cd93913a24d43b0740bf5Ця книга – не теоретичні викладки з курсу “Public Relations”, а практичне керівництво.

Автор ділиться з читачами своїм багатим досвідом роботи в галузі журналістики, реклами, PR та психології. Він розкриває таємниці, пов’язані з PR-службами різних компаній.

У захоплюючій і доступній формі в книзі розповідається про те, що являє собою діяльність PR-консультанта, які його погляди на життя та професію, в чому секрет успіху. Вам надається унікальна можливість поглянути на таємничий світ PR зсередини – без упереджень і обмежень! Дізнайтеся все “з перших рук”: PR-радник власною персоною відповідає на ваші питання…

Книга розрахована на широке коло читачів.

Читай також:

Міфодизайн: комерційні і соціальні міфи»
"Книга присвячена глибокому осмисленню традиційної тематики соціальної міфології в новому оригінальному ракурсі. Соціальний міф є тим середовищем, з якої виникають і в якій іс..."

Маркетингова машина. Менеджер стає директором»
"Ця книга про те, як стати кращим директором по маркетингу. “Маркетингова машина. Менеджер стає директором” – нова, значно доповнена, версія керівництва до д..."

PR фірми: технологія і ефективність»
"Книга містить систематичне розгляд PR фірми (організації, установи) – цілей, технології цієї діяльності, можливості аналізу її ефективності. Вона може бути використана ..."

Паблік рілейшнз»
"Вашій увазі пропонується видання Георгія Почепцова “Паблік рілейшнз, чи Як успішно управляти громадською думкою”...."

У рубриці: Книги