Asics допоможе підібрати взуття з допомогою реклами

5-21-2017

Asics допоможе підібрати взуття з допомогою реклами 678bc9a290aa67e64061b7522838a83c
Якщо раніше правильний аналіз стопи робили тільки в спеціальних салонах, то тепер це може зробити будь-який з допомогою дуже простої технології: принт з рекламою Asics зроблений з матеріалу, який реагує на тепло тіла, а свій відбиток можна відразу ж порівняти з можливими варіантами і підібрати потрібну пару кросівок.

ASICS – Foot Type Test Ad

За матеріалами http://hot-digital.ru/

Читай також:

Уоррен Баффет з’явився на упаковках Coca-Cola»
"Особою нового для країни вишневого смаку напою став не спортсмен, не співак і не актор, а 86-річний американець Уоррен Баффет — найбільший і найвідоміший у світі інвестор. Уо..."

Джеймс Франко став обличчям бренду Coach»
"Очікується, що парфумерна новинка з’явиться у продажу восени. «Він гарний, є трохи небезпеки, він задумливий і людина, енергійна та продуктивна», — так відгукнувся про ..."

“Щедро” оновили рецептуру і упаковку кетчупів»
"У лінійку кетчупів входять: Кетчуп «Лагідний»; «Шашличний» з ароматом чорного перцю, паприки, часнику і нотками кмину та коріандру; Кетчуп «Чілі» з гострою сумішшю перців; Ке..."

Белла Хадід стала новим обличчям Nike Cortez»
"В цьому році моделі кросівок Nike Cortez виповнюється 45 років. Вони стали першою моделлю взуття для бігу, в розробці якої брав участь співзасновник бренду Nike Білл Боуерман..."

У рубриці: Новини