Apple представила нову унікальну функцію iPhone 7

6-25-2017

Apple представила нову унікальну функцію iPhone 7 b57fbb3457129440529ec18de6c2b3ff
У відеоролику відображається архіваріус, працює у великому фотоархіві, ретельно вибираючи і вставляючи разом фізичні версії Live Фотографіями та відео фрагменти в монтаж, який спочатку відображається на проекторі, а потім передається на iPhone 7.

Спогади об’єднують фотографії і відеоролики навколо обраних дат, місць розташування та людей, перетворюючи їх в слайд-шоу, супроводжувані музикою.

За матеріалами https://www.youtube.com

Читай також:

Такасі Муракамі створив фільтри для Фейсбуку»
"Тепер свої фотографії можна прикрасити у стилістиці робіт художника. Для фільтрів використовували три впізнаваних елементів творчості Муракамі: усміхнених ромашок, персонажа ..."

Мама, я поїв і в шапці»
"А до цього часу мами просто вибирають і дають нам найкраще. Така мова кохання агентство Havas UKRAINE пропонує освоїти разом з брендом дитячого харчування Milupa. Добре, коли..."

Adobe зробили діджитал-копії справжніх кистей Едварда Мунка»
"Для цього вони об’єдналися з музеєм Едварда Мунка, який надав 7 примірників з особистої колекції художника, зняли їх з усіх боків і зробили точний відбиток. Кисті знахо..."

Незвичайні коробки для упаковки речей при переїзді з’явилися в Канаді»
"Кожен рік у Канадській провінції Квебек відбуваються масові переїзди на інше місце проживання – це трапляється 1 липня, в так званий Moving Day. Пов’язані такі пе..."

У рубриці: Новини