Такасі Муракамі створив фільтри для Фейсбуку

6-25-2017

Такасі Муракамі створив фільтри для Фейсбуку 65e784355bff4cb03744ece70986d5f0
Тепер свої фотографії можна прикрасити у стилістиці робіт художника. Для фільтрів використовували три впізнаваних елементів творчості Муракамі: усміхнених ромашок, персонажа по імені Mr. DOB і рожевого восьминога, створеного спеціально для цієї експозиції.
Такасі Муракамі створив фільтри для Фейсбуку aa8911d3d9ebf3d9f2798cda848d5e4c
За словами представників музею, таким способом вони сподіваються залучити додаткову аудиторію до виставки Муракамі. Фільтри вже доступні в месенджері фейсбуку.

Виставка триватиме до 24 вересня.

За матеріалами http://www.buro247.ua/

Читай також:

Мама, я поїв і в шапці»
"А до цього часу мами просто вибирають і дають нам найкраще. Така мова кохання агентство Havas UKRAINE пропонує освоїти разом з брендом дитячого харчування Milupa. Добре, коли..."

Adobe зробили діджитал-копії справжніх кистей Едварда Мунка»
"Для цього вони об’єдналися з музеєм Едварда Мунка, який надав 7 примірників з особистої колекції художника, зняли їх з усіх боків і зробили точний відбиток. Кисті знахо..."

Незвичайні коробки для упаковки речей при переїзді з’явилися в Канаді»
"Кожен рік у Канадській провінції Квебек відбуваються масові переїзди на інше місце проживання – це трапляється 1 липня, в так званий Moving Day. Пов’язані такі пе..."

Румунські бабусі розповіли про традиції з допомогою трансляцій у Facebook Live»
"Однак, молодь до останнього часу навіть не знала про їх існування, поки Vodafone не влаштували кілька трансляцій у Facebook Live, під час яких будь-який бажаючий міг дізнатис..."

У рубриці: Новини