Adobe зробили діджитал-копії справжніх кистей Едварда Мунка

6-24-2017

Adobe зробили діджитал копії справжніх кистей Едварда Мунка 7223bd98f0061140ed64805499073def
Для цього вони об’єдналися з музеєм Едварда Мунка, який надав 7 примірників з особистої колекції художника, зняли їх з усіх боків і зробили точний відбиток. Кисті знаходяться у вільному доступі, а художники зі всього світу можуть позмагатися у створенні своєї інтерпретації картини «Крик» і заробити чималий грошовий приз (а заодно виставитися в музеї).

Читай також:

Незвичайні коробки для упаковки речей при переїзді з’явилися в Канаді»
"Кожен рік у Канадській провінції Квебек відбуваються масові переїзди на інше місце проживання – це трапляється 1 липня, в так званий Moving Day. Пов’язані такі пе..."

Румунські бабусі розповіли про традиції з допомогою трансляцій у Facebook Live»
"Однак, молодь до останнього часу навіть не знала про їх існування, поки Vodafone не влаштували кілька трансляцій у Facebook Live, під час яких будь-який бажаючий міг дізнатис..."

Eurovision зі смаком кави JACOBS»
"Що може бути краще за запрошення на філіжанку ароматної кави – символ гостинності та приводу для дружнього знайомства? Величезна зелена чашка із вже відомим логотипом J..."

У Бразилії зняли фільм за мотивами рекламних твітів»
"Вийшло місцями шалено, але зате дуже цікаво потім прочитати, що ж це був за твіт такий. Ось це талант знайти драму на порожньому місці...."

У рубриці: Новини