101 спосіб розкрутки особистого бренду. Як зробити собі ім’я

6-10-2017

101 спосіб розкрутки особистого бренду. Як зробити собі імя 49b700278391a49b8594b78506eee25cВи відмінний фахівець, але клієнти чомусь не вишиковуються до вас в довгу чергу? Швидше за все, вони просто не знають про те, яких висот досяг рівень вашої майстерності. Сьогодні, щоб досягти успіху, вже мало бути експертом в будь-якій сфері – треба бути відомим експертом, людиною-брендом. У цій книзі досліджуються причини успіху найбільш затребуваних і високооплачуваних професіоналів, кожен з яких став лідером у своїй області завдяки розкручуванні особистого бренду. Ви отримаєте масу конкретних рекомендацій і дізнаєтеся, як зробити так, щоб ваше ім’я було у всіх на слуху.

Читай також:

Як ввести покупця в транс. Нова психологія продажів і маркетингу»
"Уявіть, що ви володієте технікою маркетингу і продажів, які по своєму ефекту схожі на чаклунство! Наприклад, за допомогою правильних слів, сказаних в правильний час, ви перет..."

Як стати суперзіркою маркетингу. Незвичайні правила, завдяки яким переможно задзвенить ваш касовий апарат»
"Цитата “Якщо немає дзвону монет, то і маркетингу немає.” Джеффрі Джеймс Фокс Про що книга Про те, як стати професійним маркетологом, купують все більше клієнтів і..."

Побудовані навічно. Успіх компаній, що володіють баченням»
"Книга “Побудовані навічно” досліджує глибинні причини довгострокового успіху американських корпорацій. Джим Коллінз і Джеррі Поррас подають свіжий погляд на прийо..."

Навіщо ми пишемо. Відомі письменники про свою професію»
"У цій книжці зібрані історії 20 визнаних у всьому світі авторів. Вони діляться порадами та секретами письменницького ремесла, розповідають про те, що вони люблять у своїй про..."

У рубриці: Книги