Лілія Ребрик стала рекламним обличчям компанії Evrodim

6-16-2017

Лілія Ребрик стала рекламним обличчям компанії Evrodim 17f2b5b1a64545af89b808bf64399071
Як стало відомо Domik.ua, рекламним обличчям компанії Evrodim стала Лілія Ребрик. Українська актриса відома як ведуча талант-шоу «Танцюють всі!» на каналі «СТБ».

Гасло компанії Evrodim, зводить котеджне містечко «Лісове озеро» — «Будуємо сімейний затишок». На думку представників компанії, найкраще передати суть слогана може щаслива дружина і мама, чиєю заповітною мрією був власний заміський будинок. Лілія Ребрик разом зі своїм чоловіком Андрієм Диким і 4-річною донькою Діаною стали сім’єю, яка уособлює домашній затишок.

Ребрик і її чоловік придбали заміський будинок від Evrodim ще до початку рекламної кампанії. Сім’я активно інформує своїх передплатників у соцмережах про хід будівництва. Нещодавно Лілія та Андрій станцювали на фундаменті своєї майбутньої дачі, виклавши відео в Instagram.
Лілія Ребрик стала рекламним обличчям компанії Evrodim 39a9a2f768698894fdf2a077478f7128
Сім’я взяла участь у зйомках рекламного ролика компанії Evrodim, який незабаром з’явиться в Інтернеті. Лілія зазначила, що виступати в ролі щасливої дружини разом з коханим чоловіком — природно і приємно.

Також у Києві та за містом можна побачити чимало білбордів з Лілією Ребрик в різних образах.
Лілія Ребрик стала рекламним обличчям компанії Evrodim b9a2ef3ac72fa6dcfd9fe536ec8f1bee
За матеріалами domik.ua

Читай також:

Кілліан Мерфі прогулявся по лісі під музику Пола Маккартні в рекламі чоловічого одягу»
"Кілліан Мерфі прокидається в глухому лісі. Навколо відбуваються містичні події. Він біжить. Історія супроводжується яскравим візуальним рядом і музикою Пола Маккартні — батьк..."

«Зв’язки» Дональда Трампа з Росією висміяли в рекламі горілки Smirnoff»
"Як повідомляє видання The Daily Telegraph, на рекламних плакатах бренд натякнув, що на відміну від глави білого дому, він має намір «зізнатися про зв’язки з РФ під прис..."

“Криниця” випустила пиво для теплій компанії»
"Це пиво легке і освіжаюче, німецьке і водночас близьке кожній людині, де б він не жив. Дегустатори назвали його по-справжньому душевним, здатним зібрати людей разом, стати ду..."

У Telegram з’явились репродукції художніх робіт і фото з героями світу ПЛЮСПЛЮС»
"Квадрик, Трикутя і Кружка – єдині анімаційні брендові персонажі українського телеканалу, які мають свої імена, казки, блоги і живуть у власному світі ПЛЮСПЛЮС. Наразі в набір..."

У рубриці: Новини