Lee Cooper і бунтівна молодіжна культура

6-17-2017

Lee Cooper і бунтівна молодіжна культура a19d2c37bbd1d6713fb375b46758f9f6

Lee Cooper і бунтівна молодіжна культура йдуть рука об руку. Мистецтво, яке вони створюють, музика, яку вони слухають, танці, в яких вони показують свої емоції – це бунтарі в стилі бренду!

Lee Cooper запрошує приєднатися до своєї філософії в рекламній кампанії, знятої спеціально для України.

На відео молодий український балет FAME, під керівництвом хореографа Богдана Урхова («Танцюють Всі», СТБ), показує на вулицях Києва, як, одягаючи улюблену пару джинсів і футболку Lee Cooper, стаєш вільним і індивідуальним.

Саундтреком до відео став сингл «Місто спить» українського рок-гурту Epolets («Х-фактор», СТБ) з нового альбому, який зараз записують музиканти. Це пісня-маніфест людей, яким недостатньо дозволеної швидкості. Вони завжди прагнуть і досягають більшого, сміливо заявляючи про себе, про свободу свого внутрішнього світу! Енергійна і драйвова музика Epolets ідеально передає дух британського бренду Lee Cooper.

За матеріалами прес-релізу

Читай також:

Pepsi розпочинає масштабний музичний проект FUZZ»
"FUZZ – це виклик. Майже 50 років тому легендарний гітарист Джимі Гендрікс не побоявся такого виклику. З дитинства закохавшись у гітару, він ставши родоначальником нового звуч..."

Перший 100% екологічний стікер-пак від «Пастернака»»
"Героями цієї еко-історії стали: - Морквина бодібілдер- Закохана редиска- Детектив сеньйор баклажан- Задумливий сир тофу- Кукурузки бунтар- Стильний пастернак- Адреналіновий т..."

Лілія Ребрик стала рекламним обличчям компанії Evrodim»
"Як стало відомо Domik.ua, рекламним обличчям компанії Evrodim стала Лілія Ребрик. Українська актриса відома як ведуча талант-шоу «Танцюють всі!» на каналі «СТБ». Гасло компан..."

Кілліан Мерфі прогулявся по лісі під музику Пола Маккартні в рекламі чоловічого одягу»
"Кілліан Мерфі прокидається в глухому лісі. Навколо відбуваються містичні події. Він біжить. Історія супроводжується яскравим візуальним рядом і музикою Пола Маккартні — батьк..."

У рубриці: Новини