Лана Дель Рей і Джаред Лето знялися в рекламі аромату Gucci Guilty

1-26-2019

Лана Дель Рей і Джаред Лето знялися в рекламі аромату Gucci Guilty 7a5dd6f266f46a050b227363ba3a0c0a
Музиканти Джаред Лето і Лана Дель Рей – обличчя нової рекламної кампанії аромату Gucci Guilty . Про те, що вони знімуться у кампейне, стало відомо на початку листопада 2018 року. Про це представники Gucci оголосили на вечірці на цвинтар Hollywood Forever в Лос-Анджелесі. Креативний директор бренду Алессандро Мікеле зазначав, що рекламна кампанія буде зніматися на тому ж цвинтарі, але по першому кадру видно, що зйомка була в приміщенні.

Відео з музикантами зняв Глен Лачфорд. У ролику Лана Дель Рей і Джаред Лето гуляють по супермаркету разом зі страусом, танцюють в пральні і п’ють каву в закусочній, де працює офіціанткою Кортні Лав.
Лана Дель Рей і Джаред Лето знялися в рекламі аромату Gucci Guilty 1fe2b877b4aab7a37cd437a92a3fced1

Лана Дель Рей і Джаред Лето знялися в рекламі аромату Gucci Guilty 852f011223ca21f17c6c49cbebf0e31d

Читай також:

Ель Феннінг рекламує аромат Miu Miu на “поверхні Місяця”»
"Ель Феннінг стала обличчям бренду Miu Miu. Видання The Cut пише, що Twist — парфумерне втілення Феннінг: у нього такий же юний і витончений характер. Twist створила Даніелла ..."

Рекламу mcdonald’s звинуватили в підтримці незалежності Тайваню від Китаю»
"Рекламу mcdonald’s звинуватили в підтримці незалежності Тайваню від Китаю. Китайські користувачі мереж розкритикували mcdonald’s за рекламу МакМаффина з яйцем, як..."

Storytelling замість tagline»
"Напередодні Нового року позначається накопичена втома і загальне бажання підвести підсумки трудових досягнень. Так, наприклад, у міжсезоння більше флайтів у великому місті на..."

Coca-Cola і UberEats допоможуть відсвяткувати Різдво на роботі»
"Виробник газованих напоїв Coca-Cola і сервіс з доставки їжі UberEats приготували спільну акцію до свят — «Відчуй Різдво, ніби ти вдома». Про це пише портал The Drum. Вона роз..."

У рубриці: Новини