Ідеї на мільйон доларів від Брюса Бартона – засновника найбільшого світового рекламного агентства BBDO

6-14-2017

Ідеї на мільйон доларів від Брюса Бартона   засновника найбільшого світового рекламного агентства BBDO 647b3cefceecf2662dda971862a2637aУ 30-х роках минулого століття ім’я Брюса Бартона – фантастично успішного рекламіста з Америки – було у всіх на слуху. Багато рекламістів сьогодення називають його найзначнішим копірайтером ХХ століття. Бартон відкрив світові архетип ідеальної домогосподарки Бетті Крокер і розробив знаменитий логотип General Electric у вигляді двох переплетених літер G і E. Розроблені ним рекламні слогани кампанії стали одними з найбільш ефективних і запам’ятовуються.
Автор численних бестселерів Джо Вітале розповідає нам про знаменитому рекламисте-революціонера і його принципи. Перед вами унікальний інструмент для саморозвитку і просування бізнесу. У книзі міститься не просто секрети ефективної реклами – вона відкриє секрети успіху у всіх сферах життя.

Книга призначена не тільки фахівцям в області реклами, вона буде корисна широкому колу читачів.

Читай також:

Злом маркетингу. Наука про те, чому ми купуємо»
"Про що ця книга У цій книзі споживче поведінка аналізується за допомогою сучасної науки про прийняття рішень. Автор розповідає про причини здійснення покупок на прикладі брен..."

PR-проектування. Від ідеї до втілення в реальність»
"Як пропіарити фірму? Як заробити позитивну репутацію фірмі? Як підвищити обсяги продажів? Як вести себе в ситуації, коли в фірмі все валиться? На всі ці та багато інших питан..."

Маркетингові комунікації та інформаційні ресурси підприємства»
"Монографія являє собою виклад базових підходів до формування системи прикладних комунікацій. Робота присвячена проблемам інформаційних ресурсів менеджменту і маркетингу підпр..."

Бізнес в Instagram. Від реєстрації до перших грошей»
"Instagram, з’явившись у жовтні 2010 року, за 5 років має мільйони шанувальників у всьому світі. Ідеальний інструмент для самовираження, Instagram не тільки дозволяє кор..."

У рубриці: Книги