Hermes відкривають пральню в Парижі

5-18-2017

Hermes відкривають пральню в Парижі f6b3b6436c963314e85f8fdb587e171f
Будь-який бажаючий абсолютно безкоштовно зможе відвідати сервіс, для того щоб випрати або відновити колір чи фактуру свого хустки від Негмеѕ.

У невеликому приміщенні, открашенном у фірмовий колір бренду, підготують все необхідне для цього: пральні машинки зі спеціально розробленими програмами із зазначенням кольору і окремі сушилки, з допомогою яких хустку знову стане м’яким і еластичним. Клієнтам залишиться тільки натиснути кнопку, відповідну переважному на хустці кольором, – синю, червону або фуксію.

За матеріалами http://www.buro247.ua

Читай також:

Швеція тепер цілком доступна у вигляді локації на Airbnb»
"Опис окремих місць цієї північної країни схоже на опис звичайних жител і забезпечені коментарями від вже відвідали місцевість. Кампанію запустили Visit Sweden...."

Коли портвейн зустрічається з шоколадом»
"Портвейн і шоколад – це гарна пара. А вживання портвейну – це, насамперед, ритуал, який прийнято з кимось ділити. У новому продукті”Sandeman meets…..."

Тенісист Новак Джокович став новим послом бренду Lacoste»
"Амбасадором бренду став знаменитий сербський тенісист, багаторазовий переможець турнірів «Великого шолома», друга ракетка світу Новак Джокович. Бренд Lacoste спільно з Новако..."

Мультяшна мати-одиначка рекламує Університет Фенікса»
"Героїня університетського рекламного мультфільму – сучасна молода жінка. Вона самотужки виховує двох дітей і працює на заводі. Але незабаром її робоче місце забирає робот, і ..."

У рубриці: Новини