KFC Канада обмінює біткоїни на бакет з куркою

2-14-2018

Мережа фаст-фуд ресторанів пропонує канадцям бакет з куркою і фрі в обмін на криптовалюту, хоча в мережах бренд зізнається, що не розуміє, що це таке. «Ми не знаємо, що таке Біткоїни або як вони працюють, але це не повинно стати між нами і хорошою курочкою», – зазначає бренд в мережах і відправляє користувачів на спеціальну сторінку з фото бакета і постійно мінливого курсу біткоїну.

KFC Канада обмінює біткоїни на бакет з куркою 98e651d6c85b65de2865d73239d9ab6c

KFC Канада обмінює біткоїни на бакет з куркою 8b14b56a4123703bc51dd6e636535acb

За матеріалами http://mmr.ua/

Читай також:

Netflix обдурив відвідувачів CES-2018 фейковим стендом»
"В цьому році на виставці споживчої електроніки в Лас-Вегасі відвідувачі, проходячи стенди Samsung і Sony, наштовхуються на жахливий стенд з «вирощеними в лабораторії» людьми...."

Віртуальна модель набрала півмільйона абонентів в Instagram»
"Судячи по знімках, модель Лив відвідує вечірки з друзями та виставки, засмагає на пляжі, ходить по магазинах і читає книги — словом, займається всім тим, чим може займатися б..."

Страхова компанія Geiko випустила Youtube-рекламу, яка перериває сама себе»
"Американська страхова компанія Geico запустила рекламну кампанію з преролл-роликів — відеореклами, яка показується користувачам під час перегляду інших роликів. В ході відео ..."

Песик відомого модельєра став зіркою рекламної кампанії Versace»
"Головною зіркою рекламної кампанії Versace стала улюблений песик відомого модельєра Донателли Версаче — джек-рассел-тер’єр Одрі. Над знімками працював бразильський худо..."

У рубриці: Новини