Хліб за версією Kinograf

6-27-2017

Хліб за версією Kinograf a1558ed6ada284339cd1074791b1b438
Для заходу Kinograf розробив логотип і фірмовий стиль, де представив хлібобулочні вироби як кубічні абстракції.

Так само була створена серія картин під загальною назвою «Хліб як мистецтво». Рецепти різних хлібів – панеттона, багета, прибалтійського і т. д. були намальовані в різноманітних техніках. Тут і суворий кубізм Мондріана і хитросплетіння Пікассо, сучасність поп-арту та графіті. При чому в кожному рецепті зазначалася унікальні інгредієнти від Lesaffre, що використовується для приготування цього хліба.

У рамках конференції був організований аукціон з продажу картин-рецептів. Учасники високо оцінили творчий порив і живопис розліталася як гарячі пиріжки. Найдорожчий лот проданий за 30 000 гривень, а виручені гроші були передані на благодійність.

Клієнт: Lesaffre Україна
Генеральний директор: Ігор Сьомін
Комерційний директор: Марина Скрипченко
Маркетинг менеджер: Надія Скрипченко

Агентство: Кінограф
Генеральний директор: Віталій Кокошко
Стратег: Віра Глібова
Креативний директор: Олег Киселиця

Арт-директор: Євген Петрусенко
Копірайтер: Богдана Заєць
Дизайнер: Березня Симанович

За матеріалами прес-релізу

Читай також:

Дочка Міка Джагерра знялася в кампейне Fiorucci»
"У новому кампейне відтворили культову рекламу бренду 1970 року, повідомляє Fashion gone rogue. Перед об’єктивом Джаггер постала в смугастому мокрому топі з ім’ям ..."

Tabasco рекомендує жити на свіжу голову»
"Літо, спека, крапелька поту заважає писати реліз. «Коли вже похолодає?» «От би на море». Відкрив вікно – душно; закрив вікно – теж душно. Цього літа Tabasco розкриває секрет...."

Apple представила нову унікальну функцію iPhone 7»
"У відеоролику відображається архіваріус, працює у великому фотоархіві, ретельно вибираючи і вставляючи разом фізичні версії Live Фотографіями та відео фрагменти в монтаж, яки..."

Такасі Муракамі створив фільтри для Фейсбуку»
"Тепер свої фотографії можна прикрасити у стилістиці робіт художника. Для фільтрів використовували три впізнаваних елементів творчості Муракамі: усміхнених ромашок, персонажа ..."

У рубриці: Новини