Чатбот в відеобаннері від Maruti Suzuki

7-13-2017

Чатбот в відеобаннері від Maruti Suzuki 118be809845fab70ce0f94f3e86bd53a
В компанії Maruti Suzuki India Limited сподіваються додати додатковий рівень персоналізації у спілкуванні споживачів з брендом і залучити молоду аудиторію, пише The Drum.

Інновація розроблена в рамках промо виходу нової моделі Maruti Suzuki Dzire. Чатбот буде розважати користувачів і відповідати на їхні запитання, розповідаючи їм про новому автомобілі і переводячи їх на сайт виробника.

Кампанія розроблена в агентстві Isobar India, віце-президент якого Гопа Кумар сподівається, що приклад інтеграції чатботов у відео послідують і інші бренди.

Maruti Suzuki India Limited — індійський автобренд, провідний автовиробник в Південній Азії. Власником контрольного пакету акцій компанії є японська Suzuki Motor Corporation.

Читай також:

В одному з аргентинських міст помічені міньйони»
"Жителям міста Кордова, що в Аргентині, вирішили нагадати про вихід нового фільму «Нікчемний я 3», пише Lacriaturacreativa. Щоб ілюструвати вторгнення міньйонів в місто, компа..."

Італійці створили іграшку, що захищає дітей від пасивного куріння»
"В Італії придумали незвичайний спосіб попереджати випадки пасивного куріння у дітей. Проект під назвою Ector запустили фармацевтична компанія Roche і італійське рекламне аген..."

Здавалося б, що спільного між лінивцем, дельфіном і мобільним користувачем»
"Новий тариф провайдера Go Binge пропонує використовувати без обмежень потокові сервіси Netflix, TVPlayer, Deezer або Soundcloud, не витрачаючи при цьому мобільні дані. Реклам..."

56-річна Джуліанна Мур знялася в рекламі нижньої білизни»
"Актриса стала обличчям нової преміальної колекції Florale, презентація якої відбудеться восени цього року. А поки шанувальникам Джуліанни доведеться задовольнятися лише одніє..."

У рубриці: Новини