Британський Vogue підсилив команду запрошеними редакторами-знаменитостями

7-6-2017

«Біблія моди» покликала супермоделей Наомі Кемпбелл і Кейт Мосс, а також режисера Стіва Маккуїна на ролі запрошених редакторів і колишнього креативного директора Vogue Грейс Графом на роль автора статей. Нові призначення відбулися на тлі PR-шторму, викликаного звільненим директором відділу моди Люсиндой Чемберс. Грейс Графом, колишня модель Vogue, пропрацювала в глянці 19 років. Потім вона перейшла в Calvin Klein, а потім в American Vogue. У січні минулого року Графом пішла з позиції креативного директора American Vogue після 28 років роботи. Нові призначення були зроблені на хвилі суперечливих заяв, зроблених колишнім директором відділу моди Люсиндой Чемберс. В інтерв’ю модному журналу Vestoj вона зазначила, що була звільнена «протягом трьох хвилин» головним редактором Едуардом Эннинфулом. Conde Nast назвав заяви Чемберс «повністю некоректними».

Британський Vogue підсилив команду запрошеними редакторами знаменитостями %name

За матеріалами http://mmr.ua/

Читай також:

IKEA знову здивувала»
"Компанія IKEA знову здивувала, створивши “найдовшу у світі шафу”. Усе це знаходиться на обох сторонах переходу в Головному вокзалі Штуттгарта. Плакати розташовані..."

Пишемо «будинок», «сім’я» в умі»
"За статистикою більшість рішень про створення чи розширення сім’ї приймаються з урахуванням житлового питання. Саме відсутність власного житла часто є головним бар̵..."

Пасажири Audi A8 зможуть робити масаж ніг»
"За словами представників марки, цей автомобіль стане найбільш технологічною машиною в історії компанії. У спинці переднього сидіння буде встановлено спеціальний відсік для ма..."

У рекламі Asos були задіяні моделі з целюлітом і розтяжками»
"Все частіше героїнями рекламних кампаній стають моделі, максимально схожі на реальних людей з неідеальними тілами. Так, у новому кампейне купальників популярного інтернет-маг..."

У рубриці: Новини