Audi кинула виклик компанії Tesla

6-20-2017

Audi кинула виклик компанії Tesla bbd43625b80b13ec3c9defb468a50d7d
Днями в Берліні з’явився білборд, який явно націлений на стьоб над компанією Tesla і її главою, Ілон Маском, зокрема.

Він є черговим доказом того, що маркетологи Audi не дарма їдять свій хліб. Адже вони змогли талановито і дуже тонко «підколоти» Теслу.

На білборді зображена електромобіль Audi E-tron Sportback, який покликаний скласти конкуренцію майбутнього кросоверу Tesla Model Y. Вихід обох моделей запланований на 2019 рік, але, схоже, німці готуються до війни за покупця вже зараз.
Маркетологи Audi обіграли прізвище керівника Tesla і термін «must-have», який обов’язково передбачає наявність чого-небудь. У результаті ж вийшло «Musk-Have».
Audi кинула виклик компанії Tesla 826eee346aa3bb4eaeea9b28b1daa1fa
За матеріалами https://www.autocentre.ua/

Читай також:

Антиреклама «Інтернету речей» від Forsman&Bodenfors»
"Як з’ясувалося в результаті дослідження шведської технологічної компанії Semcon, більше 60% людей зізналися, що сучасні технології дратують їх навіть більше, ніж пробки..."

Nike зняли дебати про Кевіна Дюранте»
"На цей раз спортивний бренд продемонстрував чудеса швидкості з роликом в честь перемоги баскетболіста Кевіна Дюранта. Його неодноразово критикували коментатори та інші спортс..."

THINKMcCANN і «Garage» знають про всі лимони»
"Замутили, значить, пацани стартап. Купили дофіга лимонів (на Бессарабці, можуть собі дозволити), ну а стартап якось не зайшов. І залишилися вони з кисляками один на один. Вив..."

TARYAN і Живий Ocean Film показали новий спосіб життя»
"JACK HOUSE — новий будинок від Taryan Group, де є все для активного і комфортного життя. «Нам хотілося, щоб глядачі відчули атмосферу нового образу життя, який створює TARYAN..."

У рубриці: Новини