Nike зняли дебати про Кевіна Дюранте

6-20-2017

Nike зняли дебати про Кевіна Дюранте 5eea6d2758c9a6cec42c049be1d57979
На цей раз спортивний бренд продемонстрував чудеса швидкості з роликом в честь перемоги баскетболіста Кевіна Дюранта. Його неодноразово критикували коментатори та інші спортсмени, що зовсім не завадило йому заткнути всіх своїм блискучим виступом — ось і весь нехитрий сюжет ролика, проте вже під три мільйони переглядів.

Читай також:

THINKMcCANN і «Garage» знають про всі лимони»
"Замутили, значить, пацани стартап. Купили дофіга лимонів (на Бессарабці, можуть собі дозволити), ну а стартап якось не зайшов. І залишилися вони з кисляками один на один. Вив..."

TARYAN і Живий Ocean Film показали новий спосіб життя»
"JACK HOUSE — новий будинок від Taryan Group, де є все для активного і комфортного життя. «Нам хотілося, щоб глядачі відчули атмосферу нового образу життя, який створює TARYAN..."

Українська модель стала обличчям італійської реклами»
"Над створенням рекламної кампанії також працювала українська команда. В маєтку Palazzo Manzoni можна відчути особливу атмосферу, тут знаходиться антикварні меблі, картини і п..."

Syngenta відкриває нові горизонти з Havas Ukraine»
"Syngenta – світовий лідер у виробництві насіння та засобів захисту рослин, сьогодні пропонує і фінансові рішення: інструменти мінімізації ризиків і страхування врожаю. Підтри..."

У рубриці: Новини