Apple представила життя без додатків

6-8-2017

Apple представила життя без додатків dfcabbcc7d2049e65a705f7ac8fad160
В ході відкриття щорічної конференції WWDC корпорація Apple представила рекламний ролик під назвою “Appocalypse”, що оповідає про те, що може статися, якщо відключаться всі сервери Apple.

За сюжетом, новий співробітник компанії випадково відключає один з кабелів в серверному приміщенні Apple. В результаті, у всьому світі зникають додатки iOS, що призводить до хаосу і справжнього апокаліпсису.

Через зникнення додатків людям доводиться їх “відтворювати” в реальному житті. Наприклад, без додатка “Face Swap” вони звертаються до пластичного хірурга, щоб дійсно змінитися особами. “Apple store” нагадує підпільний ринок, де люди можуть придбати музичні диски і кристали, що замінюють їм ігрові додатки. Без навігаторів збивається дорожній рух, що призводить до численних аварій і пригод. Без зручних програм від Apple люди втрачають одне одного, трапляються навіть невеликі бунти.

Ролик, що отримав назву “Appocalypse”, що складається з жартівливого поєднання слів Apple і “апокаліпсис”, закінчується слоганом: “Продовжуйте робити додатка. Світ залежить від вас”.

За матеріалами http://www.sostav.ru

Читай також:

Facebook розкрив статистику залученості користувачів у фінал Ліги чемпіонів»
"Facebook надав статистику залученості користувачів соцмережі в дискусії навколо фінального матчу футбольної Ліги чемпіонів між іспанським «Реалом» та італійським «Ювентусом»...."

Антуан Грізманн став новим послом марки HYT»
"«У Антуане втілюється філософія HYT», — сказав представник марки. Він додав, що прийняття пропозиції представляти бренд стало для компанії «актом серцевого визнання». Очікуєт..."

Nutella здивувала італійців унікальними етикетками»
"Nutella і Ogilvy Italy випустили лімітовану серію банок з унікальними етикетками. В цілому за місяць в Італії було розпродано понад 7 млн нових банок з шоколадною пастою. Сер..."

Seat попросив шанувальників придумати назву нової моделі»
"Варіанти приймають на спеціальному сайті з 1 по 22 червня. Виробник висунув лише пару умов, яким має відповідати назву майбутньої моделі. Воно повинно мати відношення до іспа..."

У рубриці: Новини