Seat попросив шанувальників придумати назву нової моделі

6-7-2017

Seat попросив шанувальників придумати назву нової моделі 4dc60c92298ef5e3a15e7abced1dd8b1
Варіанти приймають на спеціальному сайті з 1 по 22 червня.

Виробник висунув лише пару умов, яким має відповідати назву майбутньої моделі. Воно повинно мати відношення до іспанської географії і легко вимовлятися на інших мовах.

Шорт-лист назв, які претендують на перемогу, буде оголошено 12 вересня на моторшоу у Франкфурті. Потім усі охочі зможуть до 25 вересня проголосувати за найкраще ім’я. Переможця назвуть 15 жовтня.

Новий кросовер «Сеата» стане найбільшим в лінійці марки. Він буде пропонуватися в семимісній конфігурації і займе в гамі місце над моделлю Ateca. Випуск цього автомобіля вже підтвердив глава іспанської марки Лука де Мео. Новинка вийде на ринок в 2018 році.

За матеріалами https://motor.ru/

Читай також:

Американська фірма запропонувала носити кросівки з бахілами»
"Бахіли виготовлені з міцного прозорого пластику і застібаються на «блискавку». Для кращого кріплення на нозі передбачені затягивающиеся шнури у верхній частині пристосування...."

Mcdonald’s влаштував “день драйву” в Бразилії»
"Бразильський mcdonald’s спільно з креативним агентством DPZ&T вирішив підкреслити зручність сервісу AutoMac, влаштувавши “день драйву”. Спеціально для а..."

Магазин-дискаунтер Aldi показав, як людина старіє за вибором соусу для пасти»
"Австралійське відділення німецької мережі магазинів-дискаунтерів Aldi випустив рекламу, в якій закликає покупців не витрачати свій час в інших супермаркетах. За сюжетом 30-се..."

Burger King позбувся титулу після наглої кампанії»
"Образа королівської сім’ї — маркетинговий жест, гідний короля. На початку тижня Burger King вирішив відзначити відкриття свого першого ресторану в Бельгії зухвалим голо..."

У рубриці: Новини