23 тисячі клієнтів Watsons помірялися усмішками в рамках глобальної кампанії Smile

6-27-2017

23 тисячі клієнтів Watsons помірялися усмішками в рамках глобальної кампанії Smile 3687c4a16d44e9c8d2ffddd6d7155056

В акції було задіяно понад 23 тис. клієнтів. Взяти участь міг кожен, незалежно від того, здійснив він покупку в цей день або просто зайшов в магазин Watsons. Для цього йому потрібно було зробити три простих дії:

 • посміхнутися і зробити селфи;
 • розмістити його на Facebook за допомогою спеціальної програми, яка вимірює посмішку(smile-метр);
 • вказати хештег #wesmile.
 • «Smile Campaign – це глобальна ініціатива, яка вже кілька років поспіль проводиться у Watsons і інших магазинах формату дроггери A. S. Watson Group в Європі і Азії, – розповідає Катерина Веремєєва, начальник відділу корпоративних комунікацій і зв’язків з громадськістю Watsons Україна. – В цей день для нас було важливо створити позитивну обстановку, fun. Ніхто не перевіряв суворе дотримання умов акції. Учасників та бажаючих помірятися посмішками було багато, але не у всіх була технічна можливість або час. У таких випадках продавці-консультанти робили фото, на прохання клієнта розміщували його у соціальній мережі, і клієнт у піднесеному настрої отримував подарунок і йшов по своїх справах». Представник компанії також додала, що такими ініціативами Watsons підтверджує, що місія компанії – це не просто красивий слоган з бренд-бука, а щось більше, що несе живі емоції і асоціації з брендом.

  За матеріалами прес-релізу

  Читай також:

  Хліб за версією Kinograf»
  "Для заходу Kinograf розробив логотип і фірмовий стиль, де представив хлібобулочні вироби як кубічні абстракції. Так само була створена серія картин під загальною назвою «Хліб..."

  Дочка Міка Джагерра знялася в кампейне Fiorucci»
  "У новому кампейне відтворили культову рекламу бренду 1970 року, повідомляє Fashion gone rogue. Перед об’єктивом Джаггер постала в смугастому мокрому топі з ім’ям ..."

  Tabasco рекомендує жити на свіжу голову»
  "Літо, спека, крапелька поту заважає писати реліз. «Коли вже похолодає?» «От би на море». Відкрив вікно – душно; закрив вікно – теж душно. Цього літа Tabasco розкриває секрет...."

  Apple представила нову унікальну функцію iPhone 7»
  "У відеоролику відображається архіваріус, працює у великому фотоархіві, ретельно вибираючи і вставляючи разом фізичні версії Live Фотографіями та відео фрагменти в монтаж, яки..."

  У рубриці: Новини