Вергілій Абло створив новий дизайн сумки IKEA

6-13-2017

Вергілій Абло створив новий дизайн сумки IKEA a17cb1ad718646eb56781f08ff056437
Шведський мас-маркет-гігант IKEA підтвердив чутки про співпрацю з креативним директором бренду Off-White Вірджилом Абло.

На міжнародній конференції IKEA Democratic Design Days (“Дні демократичного дизайну”) дизайнер прочитав лекцію про особливості своєї роботи, а також представив новий дизайн синьої господарської сумки Frakta IKEA (яку до цього в точності скопіювали Balenciaga).

Сумка з переробленого матеріалу змінила колір пісочний в поєднанні з яскравими жовтими ручками і написом Sculpture.

Вергілій також виклав в instagram варіант прототипу сумки, зроблений з картону і проклеєний червоним скотчем. Крім сумки Вергілій розробить демократичну лінію меблів для бренду з екологічно чистих матеріалів.

ex-architecture student meets “pattern making” @ikeatoday

Публікація від Off-White™ (@off____white) Чер 7 2017 о 8:18 PDT

Про точну дату старту продажів нової сумки Frakta поки не повідомляється.

За матеріалами http://www.buro247.ua

Читай також:

Віллоу Сміт прокотилася в токійському метро для нового ролика Chanel»
"До літа-2017 бренд підготував новий ролик за участю знаменитості – на цей раз 16-річна Віллоу гуляє по кварталах Дзимботе і Юракуте в Токіо, спускається в підземку, виб..."

adidas піклується про океанах»
"В кінці травня adidas і Parley for the Oceans оголосили про запуск глобальної ініціативи – спільного проекту Run for the Oceans, який стартує під час всесвітнього тижня океан..."

Головний редактор Vogue UK зняв рекламу для Gap»
"Бренд Gap вирішив дати нове дихання базовим речам, а зняти рекламну кампанію запросив головного редактора журналу Vogue UK Едварда Эннинфула. В основу ролика «Bridging the Ga..."

Японці створили умови перевернутої гравітації»
"Для просування гри Gravity Rush 2 Playstation зняли короткометражку, в якій дві сестри намагаються зловити кошеня, в той час як пол поступово починає мінятися місцями з стеле..."

У рубриці: Новини