Mcdonald’s влаштував “день драйву” в Бразилії

6-7-2017

Mcdonalds влаштував день драйву в Бразилії 49aafeb0d47c28737308c7763b948287
Бразильський mcdonald’s спільно з креативним агентством DPZ&T вирішив підкреслити зручність сервісу AutoMac, влаштувавши “день драйву”.

Спеціально для акції DPZ&T розробила фургон Mobile Drive-Thru, що зображає стіну ресторану з віконцем для замовлень. Фургон проїхав по вулицях Сан-Паулу, пропонуючи автомобілістам замовити продукцію mcdonald’s. Як і в справжньому AutoMac, у віконцях фургона сиділи продавці, у яких можна було зробити замовлення, не перериваючи свою поїздку.

“Це оригінальний спосіб нагадати людям, що поблизу завжди є AutоMac”, – повідомив Серхіо Мугнани, директор DPZ&T. В агентстві запевнили, що під час акції вантажівка не створив заторів і пробок.

За матеріалами http://www.sostav.ru/

Читай також:

Магазин-дискаунтер Aldi показав, як людина старіє за вибором соусу для пасти»
"Австралійське відділення німецької мережі магазинів-дискаунтерів Aldi випустив рекламу, в якій закликає покупців не витрачати свій час в інших супермаркетах. За сюжетом 30-се..."

Burger King позбувся титулу після наглої кампанії»
"Образа королівської сім’ї — маркетинговий жест, гідний короля. На початку тижня Burger King вирішив відзначити відкриття свого першого ресторану в Бельгії зухвалим голо..."

Зовнішня реклама в Лондоні очищає повітря на автобусних зупинках»
"Можливість дихати чистим повітрям з’явиться у лондонців на трьох автобусних зупинках у центрі міста – New Oxford Street, Tottenham Court Road і High Holborn. Зазв..."

Fiat Professional назвав Чака Норріса обличчям бренду»
"Автовиробники нерідко залучають зірок кіно і шоу-бізнесу до реклами своєї продукції, але Fiat Professional перевершив усіх. Їм вдалося роздобути Чака Норріса, хоча кожен інте..."

У рубриці: Новини