«Макдоналдс» випадково засвітив iPhone 8 в рекламі

8-22-2017

«Макдоналдс» випадково засвітив iPhone 8 в рекламі 8e209d26dc83ac366637a77514172572
У листі використовуються зображення смартфона, які повністю відповідають попереднім витокам про новому iPhone: екран смартфона має мінімальні рамки, а у верхній частині спеціальний виріз для динаміка і датчиків.

Видання вважає, що розробники тісно співпрацюють з Apple і отримали інформацію про новий смартфон для створення актуальної версії програми. Однак інсайдер Веніамін Гескин вже заявив, що в «Макдоналдс» просто використали один з його рендерів, які були створені на основі чуток.

#iPhone8 In mcdonald’s email

(They took my render) pic.twitter.com/5gPJccVh1C

— Benjamin Geskin (@VenyaGeskin1) 17 серпня 2017 р.
iPhone 8 представлять на щорічній презентації Apple восени 2017 року. Передбачається, що пристрій позбудеться сканера відбитків пальців і замість нього з’явиться сканер особи.

Читай також:

Персонаж Clash of Clans проник в реальний світ і створив статую в Нью-Йорку»
"Фанати відеоігри Clash of Clans, нарешті, дізналися, що сталося з персонажем Будівельник. Центральний герой гри з’явився на відео, яке зібрало понад 50 млн переглядів н..."

Milk Branding – все…»
"Агентство Milk Branding, засноване Дмитром Клищиком і Максимом Лесняком в 2000 році, припинило своє існування. “За 17 років ми реалізували сотні проектів, які запамR..."

Ребрендинг “Стожар” від Tabasco»
"Оскільки бренд «Стожар” – це марка з особливим характером, харизматичний і сміливий інноватор, то в агентстві вирішили зробити ставку на унікальність і сучасності. Зроб..."

M&C Saatchi змусили фанатів «Гри престолів» пробігти марафон»
"Канал Sky запросив фанатів серіалу і любителів бігу взяти участь у марафоні, одночасно переглянувши всі 60 епізодів серіалу. Забіг стартував у Римі і завершився в Замку Сфорц..."

У рубриці: Новини