“Гра престолів” запустить нове ток-шоу в Twitter

6-19-2017

Гра престолів запустить нове ток шоу в Twitter 72c6063d3fcee4385699385b21288885
“Після престолів”, яке транслювалося на цифрових платформах “HBO” було перейменовано “Розмова з престолами” і тепер буде транслюватися в прямому ефірі на Twitter і Periscope після кожного епізоду майбутнього сьомого сезону.
За словами порталу “The Hollywood Reporter”, Енді Гринвальд і Кріс Райан будуть виступати в ролі господарів шоу. У ньому будуть розповідати про події кожного епізоду, пояснюючи їх у контексті величезної міфології світу “Гри престолів”. Ділячись думками про “Розмові з престолами”, легендарний спортивний журналіст Білл Сіммонс, який займається просуванням шоу, сказав: “Ми любимо “Гру престолів” нам подобається, як Twitter зараз думає про контент, тому ми просто підстрибнули від можливості випустити наше шоу в інтерактивному графічному вигляді — це щось, що реагує негайно після події, майже як шоу після спортивної гри”. Він також уточнив, що “ніхто не може зробити це краще, ніж Twitter”.
Переміщення в Twitter і Periscope є природним розвитком шоу, оскільки “Гра престолів” став найбільш обговорюваним серіалом в Twitter в минулому році. Також він став одним з 10 кращих хэштегов минулого року.
За матеріалами https://styler.rbc.ua/

Читай також:

KFC відправляє свій сендвіч в космос»
"Мережу фастфуду оголосила про новий «космічний» проекті ще в квітні 2017 року, повідомляє Creativity. Тепер KFC опублікував відеоролик-тизер, де Zinger проходить випробування..."

Мівіна виходить з тіні»
"Є питання, відповісти на які дуже складно. Можна довести теореми Больцано-Коші і не попастися? Як вибирати своїх предків, щоб стати довгожителем? Страждає депресією австралій..."

Нова рекламна кампанія Carlsberg – 170 років пивних відкриттів»
"Згідно нової глобальної комунікації Carlsberg, 170 років пивних відкриттів – це 170 років лабораторних досліджень, завдяки яким розвивалося пивоварне ремесло і з’..."

У Бразилії придумали вбивчу друковану рекламу»
"У 2016 році Бразилія пережила велику спалах хвороб – лихоманок Денге, Зіка і Чикунгунья, і все населення було мобілізовано на боротьбу з комарами Aedes Aegypti, який є ..."

У рубриці: Новини