KFC відправляє свій сендвіч в космос

6-18-2017

KFC відправляє свій сендвіч в космос 0b871dc4e2942ad93ebbdb3416cb7732
Мережу фастфуду оголосила про новий «космічний» проекті ще в квітні 2017 року, повідомляє Creativity. Тепер KFC опублікував відеоролик-тизер, де Zinger проходить випробування перед польотом. Курячий сендвіч тренується так само, як і звичайні космонавти – наприклад, перевіряється його стійкість до перевантажень.

Як запевняють в KFC, щоб відправити Zinger в стратосферу, бренд уклав партнерство з компанією World View, що займається космічним туризмом.

Акція придумана в честь 33-річчя появи Zinger в США. З моменту публікації ролика почався зворотний відлік до моменту старту, лічильник можна побачити на спеціальному сайті.

Кампанія розроблена в агентстві Wieden&Kennedy.

За матеріалами https://adindex.ru

Читай також:

Мівіна виходить з тіні»
"Є питання, відповісти на які дуже складно. Можна довести теореми Больцано-Коші і не попастися? Як вибирати своїх предків, щоб стати довгожителем? Страждає депресією австралій..."

Нова рекламна кампанія Carlsberg – 170 років пивних відкриттів»
"Згідно нової глобальної комунікації Carlsberg, 170 років пивних відкриттів – це 170 років лабораторних досліджень, завдяки яким розвивалося пивоварне ремесло і з’..."

У Бразилії придумали вбивчу друковану рекламу»
"У 2016 році Бразилія пережила велику спалах хвороб – лихоманок Денге, Зіка і Чикунгунья, і все населення було мобілізовано на боротьбу з комарами Aedes Aegypti, який є ..."

Божевільний ролик, який прославляє все кругле, задерикуватий і людяне»
"Вийшло дуже здорово, особливо саундтрек...."

У рубриці: Новини