Google. Минуле, сьогодення, майбутнє

11-2-2017

Google. Минуле, сьогодення, майбутнє 663d00a1689251816cb217282b824e9a

Отже, про що ця книга – Google. Минуле, сьогодення, майбутнє (рос. Google. Прошлое, настоящее, будущее).

Його знають всі. Ним захоплюються. Його лають. Ним користуються при будь-якій необхідності. У ньому проводять півжиття. Він дивує новими можливостями і породжує нові запити. Він – інтернет-портал Google.com, дітище двох студентів Стенфорда, а нині мультимільйонерів Сергія Бріна і Ларрі Пейджа. Ресурс, без якого вже неможливо уявити собі Інтернет.

В цій книзі “знайдеться все” про Google і його творців. Історія створення, хроніка розвитку, принципи управління однієї з найвпливовіших, цікавих і молодих компаній, що змінили світ. Необхідна книга в бібліотеці засновника і менеджера інтернет-компанії, відмінний вибір для тих, хто цінує історії успіху.

Читай також:

Антикризовий PR і консалтинг»
"Закрийте вікна, забаррикадируйте двері, вимкніть телефон і телевізор. На вас насувається його величність `чорний піар`. Гранично відверта, жорстка (місцями навіть занадто) кн..."

PR в Інтернеті: Web 1. 0, Web 2. 0, Web 3. 0»
"У книзі дається огляд розвитку PR-комунікацій в Інтернеті від етапу Web 1.0 до етапів Web 2.0 та Web 3.0. Розповідається, як створювати, координувати, коригувати, дослідити з..."

Метод гарбуза. Як стати лідером у своїй ніші без бюджету»
"Отже, про що ця книга – Метод гарбуза. Як стати лідером у своїй ніші без бюджету (рос. Метод тыквы. Как стать лидером в своей нише без бюджета). 80 % стартапів вмирають..."

Нетворкінг для інтровертів»
"Отже, про що ця книга – Нетворкінг для інтровертів (рос. Нетворкинг для интровертов). Проаналізувавши традиційні прийоми нетворкінгу, автор книги прийшла до висновку, щ..."

У рубриці: Книги