Domino’s Pizza розробляє додаток для замовлення піци з бортового комп’ютера автомобіля

4-8-2019

Dominos Pizza розробляє додаток для замовлення піци з бортового компютера автомобіля 0c8f8e8a4dd8e76a5da9b9cdfdcf9726
Мережа піцерій оголосила про спільну розробку програми по замовленню піци з платформою автомобільної комерції Xevo Market, повідомляє AdAge. Нова послуга з’явиться в декількох мільйонах автомобілів (модельний ряд машин ще невідомий) у другому кварталі 2019 р.

Розробка дозволить дізнатися, де знаходяться клієнти під час замовлення, і прискорити процес доставки, розповів виданню директор з цифровим технологіям domino’s. Технологія допоможе направити водія в найближчий ресторан, якщо він хоче замовити «піцу на винос».

Додаток буде відслідковувати швидкість автомобіля, щоб розрахувати час прибуття для отримання замовлення. У ньому будуть доступні дві моделі управління: голосова функція ручного введення.

На сьогоднішній день клієнти domino’s можуть замовити піцу з допомогою розумних колонок Google Home і Amazon, smart-годин, sms-повідомлень і навіть через Twitter.

Читай також:

Mcdonald’s розмістив «розмиті» білборди, бо впевнений у своїй впізнаваності»
"Мережа ресторанів швидкого харчування mcdonald’s запустила зовнішню рекламу з розмитими фотографіями своїх страв. Про це пише портал AdWeek. Серія постерів «Без зайвих ..."

Примати і люди на упаковці пивного шнапсу і пивного бренді Apes & Humans»
"Це унікальні напої, що не належать до жодної категорії спиртних напоїв. Це комбінація старих традицій, майстерності і сучасної науки. Пивний бренді виходить шляхом потрійної ..."

10 років «зелених» інновацій в новому візуальному стилі Greencubator»
"Нову айдентику розробила агенція Hooga в рамках всеукраїнського дня добрих справ #ЩедрийВівторок, який цього року відбувся в Україні вперше. Візуальний стиль підкреслює особл..."

Nestlé оголосила про початок проекту з працевлаштування молоді «Альянс заради молоді»»
"Компанія Nestlé починає глобальну ініціативу з працевлаштування молоді, про що оголосила на щорічному бізнес-форумі в швейцарському Давосі. Це глобальний альянс провідних ком..."

У рубриці: Новини