Delta створила стіну для селфі, щоб допомогти одиначкам знайти пару в Tinder

6-13-2017

Компанія Delta Air Lines представила мурал у Брукліні в якості жартівливого помічника для побачень. Стіни дозволяють перехожим зробити яскраве фото для свого профілю в додатку для знайомств Tinder на фоні Ейфелевої вежі, телефонної будки в Лондоні або голландських тюльпанів. Виявляється, сэлфи на тлі розкиданих по всьому світу пам’яток надають суттєву допомогу профілю в Tinder. Дослідження показали, що любителі подорожей мають більше шансів на свайп вправо в профілі. Тому #DeltaDatingWall допомагає самотнім жителям Нью-Йорка отримати знімок з подорожей, не покидаючи місто і одночасно рекламує рейси компанії в різні точки світу. Сфотографуватися біля стіни можна буде протягом літа, а 17 червня Delta і Tinder допоможуть користувачам отримати знімок від професійного фотографа.

Delta створила стіну для селфі, щоб допомогти одиначкам знайти пару в Tinder 0b0d72740e581d29cc18c460fe8d1b7e

Delta створила стіну для селфі, щоб допомогти одиначкам знайти пару в Tinder 59dd6fcb20a2937a8c6dedccc8de7c03

Delta створила стіну для селфі, щоб допомогти одиначкам знайти пару в Tinder 456f447feeb223b90fb69cd1f0da3a8c

За матеріалами http://mmr.ua/

Читай також:

Діджитал-кампанія проти паління»
"Залежність від паління спричиняє задишку? У такому разі Вас скоріше знайде у шафі ревнивий чоловік, або ж Вам важче буде заховатися від поліції під час пограбування. Tabex, з..."

Усміхнена упаковка для бобів Minnamame»
"Беручи до уваги країну призначення бренда, студія Yindee Design розробила дизайн упаковки в японському мінімалістичному стилі. Бренд Minnamame перекладається як «всі їдять ед..."

Вергілій Абло створив новий дизайн сумки IKEA»
"Шведський мас-маркет-гігант IKEA підтвердив чутки про співпрацю з креативним директором бренду Off-White Вірджилом Абло. На міжнародній конференції IKEA Democratic Design Day..."

Віллоу Сміт прокотилася в токійському метро для нового ролика Chanel»
"До літа-2017 бренд підготував новий ролик за участю знаменитості – на цей раз 16-річна Віллоу гуляє по кварталах Дзимботе і Юракуте в Токіо, спускається в підземку, виб..."

У рубриці: Новини