Ель Фаннінг танцює хіп-хоп в рекламі Tiffany & Co.

5-20-2018

Ель Фаннінг танцює хіп хоп в рекламі Tiffany & Co. 6bce9a9be21701f854a9b35338415435
Ювелірний бренд Tiffany & Co. запустив нову колекцію прикрас Tiffany Paper Flowers. Це перша ювелірна лінія арт-директора Tiffany & Co. Ріда Кракоффа з моменту його призначення на посаду у січні 2017 року. На честь запуску Tiffany Paper Flowers бренд прикрасив вулиці Нью-Йорка фірмовим бірюзовим кольором і відзначив початок рекламної кампанії “Вір у мрії”.

Крім того, Tiffany & Co. представили рекламний ролик з актрисою Ель Фаннінг в головній ролі. Режисером відео стала Френсіс Лоуренс (“Голодні ігри”). За сюжетом Фаннінг розглядає прикраси у вітрині флагманського магазину Tiffany & Co. на П’ятій авеню, так само як це робила Холлі Голайтлі (Одрі Хепберн) у фільмі “Сніданок у Тіффані”. Раптово ювелірний метелик з прикрас оживає і відправляє актрису в подорож “кольору Тіффані” по Нью-Йорку.

Спеціально для ролика Ель Фаннінг і репер A$AP Ferg записали кавер на пісню Moon River (1961) Генрі Манчіні, яка була саундтреком до фільму “Сніданок у Тіффані”.

Читай також:

Розплямування репутації»
"Справжнє життя складається зі спроб і помилок, за ідеальними картинками, що ви бачите в соціальних мережах купа праці і бруду. Ні в кого не виходить з першого разу, а якщо ва..."

Реклама спиртних напоїв робить підлітків алкозалежними»
"Реклама алкоголю та зловживання спиртними напоями серед підлітків пов’язані безпосередньо, йдеться в дослідженні, опублікованому в науковому журналі Addiction. Вчені ан..."

Lexus запускає компанію «Fast as h» для підняття популярності гібридів»
"Компанія Lexus провела соціальне опитування американських споживачів, з’ясувавши, що гібридні версії автомобілів користуються слабкою популярністю через недовіру до них..."

В Україні створили винний бренд за законами нейромаркетинга»
"Український ринок вина знаходиться в рецесії. Виробництво за 2017 рік впало на 9%. При цьому, спроби окремих імпортерів наростити ввезення недорогих винних напоїв та розвиток..."

У рубриці: Новини