Apple показав знаменитостей, яких MacBook надихнув на творчість

11-15-2018

Apple показав знаменитостей, яких MacBook надихнув на творчість d676eba8208a7a5afa3bc7dcc94fa449
Компанія Apple випустила чорно-білий ролик, присвячений MacBook. У рекламі «Behind the Mac — Make Something Wonderful» зібрані фотографії творчих людей і знаменитостей, які працюють за макбуком.

Серед тих, кого MacBook надихнув на творчість, — Пол Маккартні, Серена Вільямс, Опра Вінфрі, Каньє Вест, Малала Юсуфзай, музиканти U2 і Foo Fighters, жабеня Керміт. Цей ролик нагадує, що креативність змінює світ.

Рекламу випустили до презентації нової продукції Apple, яка пройшла 30 жовтня у Нью-Йорку.

Читай також:

Класична американська тітонька агітує молодь голосувати»
"Серед покоління Z чимало старших, залишають незручні коментарі в соцмережах, тому напередодні виборів в Сенат США 6 листопада Hook Studios підготували рекламну кампанію, проп..."

Татуйований віскі Bulleit Frontier»
"Випуск новинки приурочили до Національного дня татуювань. У роботі взяли участь Шон Барбер (Shawn Barber) з Лос-Анджелеса, Джесс Маскетти (Jess Mascetti) з Нью-Йорка, Томас Х..."

Пам’ятник в Дубліні став частиною кампанії проти раку грудей»
"Один із символів Дубліна — бронзовий пам’ятник Моллі Малоун — вирішили використовувати для залучення уваги громадян і туристів до раку грудей. Про це пише портал AdWeek..."

26-річна дівчина поділилася своєю історією одужання від наркозалежності»
"В центрі Нью-Йорка встановили куб, в якому показували, як проходять перші три дні одужання опіоїдного наркомана, розповідає Adweek. У створенні соціальної кампанії під назвою..."

У рубриці: Новини