55 способів залучити мільйон клієнтів

7-11-2017

55 способів залучити мільйон клієнтів ef042381d1bb964fadcda450125d369a

Ця книга містить виключно практичну інформацію по масовому залученню клієнтів. Вона написана спеціально для того, щоб у вас не виникало більше питань реклами вашого бізнесу. Тут викладено методи, які будуть працювати і “приводити” до вас клієнтів. У першому розділі ви отримаєте ключові рекомендації по створенню якісної реклами в офф-лайні. В другому розглянуто залучення клієнтів в мережі Інтернет. Описані переваги і недоліки кожного каналу, з поясненнями, в якому випадку і що краще використовувати, дана покрокова інструкція по створенню рекламного повідомлення для кожного каналу, з правильними і неправильними прикладами, щоб вам було простіше створити свою рекламу, розкрито секретні фішки продає реклами. Запропоновано домашні завдання, виконуючи які ви зможете самостійно збільшити ефективність своїх рекламних кампаній.

У кінці книги наведено бонусні розділи, в яких розміщені спеціальні подарунки для подальшого розвитку вашого бізнесу.

Читай також:

Корпоративний Тайм-менеджмент. Енциклопедія рішень»
"Час – ресурс обмежений, і його нестача відчувається повсюдно. Як максимізувати ефективність компанії за рахунок фактора часу? Гліб Архангельський пропонує концепцію управлінн..."

Високі технології роботи з клієнтами. Як перетворити випадкового споживача щирого прихильника»
"Ця книга розповідає про те, як надавати вашим клієнтам якісне обслуговування з допомогою нових технологій: дбайливо і своєчасно пропонувати ідеальний товар чи послугу, ефекти..."

Видатний сервіс, відмінний прибуток. Принципи досягнення цієї клієнтоорієнтованості»
"Якісний сервіс забезпечує високий прибуток. Все просто. Як же домогтися цього, і чому багато компаній, знаючи цю формулу, не використовують її у своїй роботі? Приклади The Ri..."

Правила Zappos. Технології видатної інтернет-компанії»
"На сторінках цієї книги Джозеф Мичелли розкриває секрети успіху одного з найвидатніших сучасних інтернет-компаній – Zappos. Прочитавши її, ви дізнаєтесь про те, яку роль віді..."

У рубриці: Книги